Obiekt Kiczurka Bieszczady położony jest w Baligrodzie, został urządzony w stylu skandynawskim i oferuje ogród oraz sprzęt do grillowania. Arłamów znajduje się 36 km od obiektu. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego prywatnego parkingu.
Dom składa się z 2 sypialni na dole raz 3 sypialni na górze i obejmuje taras z widokiem na góry. Do dyspozycji Gości jest też salon z telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych, 2 łazienki oraz kuchnia z piekarnikiem, kuchenką mikrofalową oraz lodówką. Obiekt zapewnia pościel.
Na miejscu znajduje się plac zabaw dla dzieci, huśtawka, piaskownica oraz trampolina.
W pobliżu wyznaczono kilka szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych. Polańczyk oddalony jest od obiektu Kiczurka Bieszczady o 12 km, a Solina – o 14 km. Najbliższe lotnisko – Rzeszów-Jasionka – znajduje się 85 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Domek z 5 sypialniami. This holiday home features a fireplace. Boasting 5 bedrooms, this spacious holiday home has 1 bathroom with a walk-in shower, a seating area and terraceyou can relax. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The holiday home also comes with a barbecue. Featuring a balcony with garden views, this holiday home also features a tea and coffee maker and a flat-screen TV with satellite channels. The unit offers 8 beds. Dom wakacyjny - 10 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 120 mkw.
Noclegi w Baligrodzie
Baligród opis: Miasteczko założył w pierwszych latach XVII w. Podkomorzy sanocki Piotr II Bal, w centrum rozległych dóbr Balów w dorzeczu Hoczewki i Solinki. Na obronnym cyplu, otoczonym z trzech stron wodami Hoczewki i potoku Stężnickiego, powstał niewielki murowany zamek (1600-1615). Herbem Baligrodu była Gozdawa, herb rodowy Balów. W 1634 r. król Władysław IV wydał potwierdzenie, że miasto Baligród, założone na prawie magdeburskim, dysponowało prawem składu wina oraz urządzania dwóch jarmarków rocznie. Baligród pozostawał we władaniu rodu Balów do 1770 r. Położony przy uczęszczanym trakcie handlowym na Węgry, posiadał dobre warunki rozwoju, słynął z wielkich targów. Baligród utracił prawa miejskie na początku XX w. Baligród był siedzibą dekanatu greckokatolickiego, który obejmował kilkanaście parafii i istniał do akcji wysiedleń w 1947.