Obiekt Sielanka Apartamenty SPA położony jest w miejscowości Białka Tatrzańska i oferuje bezpłatne WiFi, ogród z tarasem, dostęp do sauny oraz wanny z hydromasażem, a także widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Termy Bania – 1,5 km, Zamek w Niedzicy – 21 km. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
W obiekcie zapewniono część wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także prywatną łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów. Do dyspozycji Gości jest też balkon. Wyposażenie obejmuje również mikrofalówkę, płytę kuchenną, ekspres do kawy i czajnik.
Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu lub kontynentalne.
Na miejscu dostępny jest plac zabaw i sprzęt do grillowania, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Zakopane – 23 km, Aqua Park Zakopane – 24 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Poprad-Tatry, znajduje się 59 km od obiektu Sielanka Apartamenty SPA.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament typu Deluxe. Ten przestronny apartament mieści salon, 3 oddzielne sypialnie oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. W kuchni zapewniono płytę kuchenną, lodówkę, zmywarkę i przybory kuchenne. Dla gości przygotowano sprzęt do grillowania. Apartament wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Z balkonu roztacza się widok na ogród. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 3 łóżka. Apartament - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 90 mkw. ;
Apartament typu Deluxe. This apartment comprises 1 living room, 2 separate bedrooms and 3 bathrooms with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The apartment also provides guests with a barbecue. Featuring a balcony with a quiet street view, this apartment also provides a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw. ;
Apartament typu Deluxe. Apartament ten obejmuje salon, 2 oddzielne sypialnie oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Goście mają do dyspozycji dobrze wyposażoną kuchnię z płytą kuchenną, lodówką, zmywarką do naczyń i przyborami kuchennymi. Udogodnienia obejmują sprzęt do grillowania. Apartament oferuje zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telewizor z płaskim ekranem. Z balkonu roztacza się widok na ogród. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw. ;
Apartament typu Deluxe. Ten przestronny apartament mieści salon, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Goście mają do dyspozycji dobrze wyposażoną kuchnię z płytą kuchenną, lodówką, zmywarką do naczyń i przyborami kuchennymi. Udogodnienia obejmują sprzęt do grillowania. Apartament oferuje zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telewizor z płaskim ekranem. Z balkonu roztacza się widok na ogród. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
Noclegi w Białce Tatrzańskiej
Białka Tatrzańska opis: Najprawdopodobniej Białka Tatrzańska powstała w latach 1616 - 1618. Dokładne ustalenie czasu lokacji utrudnia brak jakiegokolwiek dokumentu lokacyjnego. Nazwa wsi pochodzi od nazwy rzeki, która z kolei związana jest z białą pieniącą się wodą i białymi granitowymi kamieniami - otoczakami znajdującymi się w łożysku rzeki. W 1624 roku starostwo nowotarskie otrzymał od króla Mikołaj Komorowski. W miejscu, gdzie obecnie jest plebania, nowy kościół i szkoła, Mikołaj Komorowski wybudował dwór. Starosta nowotarski założył młyny, tartaki i hutę żelaza. W hucie pracowali sprowadzeni przez niego osadnicy - prawdopodobnie Niemcy. Sprowadzenie obcych osadników i inne konflikty powodowały zbrojne wystąpienia miejscowych górali przeciw staroście. Za rządów późniejszego starosty Tomasza Zamoyskiego król Władysław IV nadaje w dniu 20 czerwca 1636 roku, pierwszy przywilej królewski Wojciechowi Nowobilskiemu, ustanawiając go sołtysem Białki. Ten moment uważa się za początek powstania wsi Białka Tatrzańska. Tuż przed pierwszym rozbiorem Polski (1770 r.) Białka z Nowotarszczyzną dostała się pod rządy węgierskie.