Obiekt Gościniec i Herbaciarnia Pod Złotą Łyżwą usytuowany jest przy głównej ulicy miasta, 500 metrów od najbliższego wyciągu narciarskiego. Zajazd ten oferuje przytulne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Wszystkie pokoje zdobią tradycyjne drewniane meble.
W pokojach znajduje się prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Wyposażenie pokoi obejmuje telewizor oraz nastrojowe oświetlenie. Większość pokoi dysponuje balkonem.
W obiekcie Pod Złotą Łyżwą mieści się herbaciarnia, która zaprasza na rozmaite gatunki herbaty, świeżo zmieloną kawę oraz pyszne desery. Opcja pełnego wyżywienia obejmuje posiłki serwowane w jadalni. Goście mogą też skorzystać ze sprzętu do grillowania w ogrodzie.
Gościniec i Herbaciarnia Pod Złotą Łyżwą położony jest kilka kroków od szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych. Centrum miasta dzieli od zajazdu 1,5 km, a górę Kotelnica - 1,1 km. Obiekt Gościniec zapewnia bezpłatny prywatny parking.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Do zagwarantowania rezerwacji konieczne jest wpłacenie depozytu przelewem bankowym. Personel obiektu Gościniec i Herbaciarnia Pod Złotą Łyżwą skontaktuje się z Gośćmi po dokonaniu przez nich rezerwacji i przekaże informacje dotyczące przelewu.Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Jest to jasny pokój z meblami z twardego drewna i łazienką z prysznicem. Wyposażenie obejmuje też telewizor. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 14 mkw. ;
Apartament z 1 sypialnią (4 osoby dorosłe). Ta opcja zakwaterowania składa się z sypialni z łóżkiem podwójnym i sypialni z 2 łóżkami pojedynczymi. Do dyspozycji Gości jest balkon, telewizor oraz łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 34 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Ten pokój trzyosobowy oferuje szafę, sofę, łazienkę z prysznicem oraz balkon z widokiem na ogród. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
Noclegi w Białce Tatrzańskiej
Białka Tatrzańska opis: Najprawdopodobniej Białka Tatrzańska powstała w latach 1616 - 1618. Dokładne ustalenie czasu lokacji utrudnia brak jakiegokolwiek dokumentu lokacyjnego. Nazwa wsi pochodzi od nazwy rzeki, która z kolei związana jest z białą pieniącą się wodą i białymi granitowymi kamieniami - otoczakami znajdującymi się w łożysku rzeki. W 1624 roku starostwo nowotarskie otrzymał od króla Mikołaj Komorowski. W miejscu, gdzie obecnie jest plebania, nowy kościół i szkoła, Mikołaj Komorowski wybudował dwór. Starosta nowotarski założył młyny, tartaki i hutę żelaza. W hucie pracowali sprowadzeni przez niego osadnicy - prawdopodobnie Niemcy. Sprowadzenie obcych osadników i inne konflikty powodowały zbrojne wystąpienia miejscowych górali przeciw staroście. Za rządów późniejszego starosty Tomasza Zamoyskiego król Władysław IV nadaje w dniu 20 czerwca 1636 roku, pierwszy przywilej królewski Wojciechowi Nowobilskiemu, ustanawiając go sołtysem Białki. Ten moment uważa się za początek powstania wsi Białka Tatrzańska. Tuż przed pierwszym rozbiorem Polski (1770 r.) Białka z Nowotarszczyzną dostała się pod rządy węgierskie.