Obiekt Gościniec Na Brzyzku znajduje się w zacisznej, malowniczej okolicy, w samym centrum Białki Tatrzańskiej. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bezpłatne WiFi, bezpłatny prywatny parking oraz ogród z wyznaczonym miejscem i sprzętem do grillowania.
Pokoje w obiekcie Gościniec Na Brzyzku urządzone są w ciepłych kolorach i obejmują łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów. W każdym pokoju dostępna jest lodówka. Z okien roztacza się widok na góry. Niektóre pokoje dysponują także balkonem.
Goście mogą korzystać z kuchenki mikrofalowej i czajnika elektrycznego. Dla dzieci przygotowano plac zabaw.
Wyciąg narciarski Zebra oddalony jest od obiektu o zaledwie 600 metrów, a park wodny Terma Bania – o 800 metrów. Odległość od ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska wynosi 800 metrów.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
Do niektórych pokoi można wstawić dodatkowe łóżko. Dostępność takiego pokoju musi zostać potwierdzona przez personel obiektu.
W przypadku rezerwacji 3 lub większej liczby pokoi mogą obowiązywać inne zasady działalności obiektu i dodatkowe opłaty.
Z uwagi na zmianę przepisów podatkowych numer NIP do faktury należy podać przed uiszczeniem opłaty. Po wydrukowaniu paragonu fiskalnego bez numeru identyfikacji podatkowej wystawienie faktury nie będzie możliwe. Goście, którzy potrzebują faktury, proszeni są o podanie swoich danych podczas dokonywania rezerwacji.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę za opłacony wcześniej pobyt, wpisz tę prośbę i dane swojej firmy w polu Zadaj pytanie.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Pokój Czteroosobowy. Ten pokój z widokiem na wyciągi narciarskie mieści się na 2. piętrze i dysponuje balkonem oraz lodówką. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i balkonem. The twin room features a tea and coffee maker, a wardrobe, a balcony with garden views as well as a private bathroom boasting a shower. The unit has 2 beds. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z balkonem. Jest to pokój dwuosobowy z balkonem i widokiem na Tatry lub Gorce oraz wyciągi w ośrodku narciarskim Kotelnica Białczańska. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój jednoosobowy z balkonem. The single room features a tea and coffee maker, a wardrobe, a balcony with garden views as well as a private bathroom boasting a shower. Pokój Jednoosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 10 mkw. ;
Pokój trzyosobowy z balkonem. Ten pokój trzyosobowy oferuje zestaw do parzenia kawy i herbaty, szafę, łazienkę z prysznicem oraz balkon z widokiem na ogród. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 3 łóżka. Pokój Trzyosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Pokój rodzinny z balkonem. Ten pokój rodzinny oferuje zestaw do parzenia kawy i herbaty, szafę, łazienkę z prysznicem oraz balkon z widokiem na ogród. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Rodzinny - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 13 mkw.
Noclegi w Białce Tatrzańskiej
Białka Tatrzańska opis: Najprawdopodobniej Białka Tatrzańska powstała w latach 1616 - 1618. Dokładne ustalenie czasu lokacji utrudnia brak jakiegokolwiek dokumentu lokacyjnego. Nazwa wsi pochodzi od nazwy rzeki, która z kolei związana jest z białą pieniącą się wodą i białymi granitowymi kamieniami - otoczakami znajdującymi się w łożysku rzeki. W 1624 roku starostwo nowotarskie otrzymał od króla Mikołaj Komorowski. W miejscu, gdzie obecnie jest plebania, nowy kościół i szkoła, Mikołaj Komorowski wybudował dwór. Starosta nowotarski założył młyny, tartaki i hutę żelaza. W hucie pracowali sprowadzeni przez niego osadnicy - prawdopodobnie Niemcy. Sprowadzenie obcych osadników i inne konflikty powodowały zbrojne wystąpienia miejscowych górali przeciw staroście. Za rządów późniejszego starosty Tomasza Zamoyskiego król Władysław IV nadaje w dniu 20 czerwca 1636 roku, pierwszy przywilej królewski Wojciechowi Nowobilskiemu, ustanawiając go sołtysem Białki. Ten moment uważa się za początek powstania wsi Białka Tatrzańska. Tuż przed pierwszym rozbiorem Polski (1770 r.) Białka z Nowotarszczyzną dostała się pod rządy węgierskie.