Obiekt Apartament Góral-Ski położony jest w miejscowości Białka Tatrzańska i oferuje sezonowy odkryty basen, ogród oraz bar. Na miejscu zapewniono też bezpłatne WiFi, a Goście mogą podziwiać widok na góry. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
W apartamencie do dyspozycji Gości przygotowano taras, 2 sypialnie, salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W obiekcie znajduje się plac zabaw, a okolica jest popularna wśród miłośników narciarstwa.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Termy Bania – 3,2 km, Zamek w Niedzicy – 19 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Poprad-Tatry, znajduje się 60 km od obiektu Apartament Góral-Ski.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 2 sypialniami. This apartments standout feature is the sauna. In the kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a terrace with mountain views, this apartment also offers a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 54 mkw.
Noclegi w Białce Tatrzańskiej
Białka Tatrzańska opis: Najprawdopodobniej Białka Tatrzańska powstała w latach 1616 - 1618. Dokładne ustalenie czasu lokacji utrudnia brak jakiegokolwiek dokumentu lokacyjnego. Nazwa wsi pochodzi od nazwy rzeki, która z kolei związana jest z białą pieniącą się wodą i białymi granitowymi kamieniami - otoczakami znajdującymi się w łożysku rzeki. W 1624 roku starostwo nowotarskie otrzymał od króla Mikołaj Komorowski. W miejscu, gdzie obecnie jest plebania, nowy kościół i szkoła, Mikołaj Komorowski wybudował dwór. Starosta nowotarski założył młyny, tartaki i hutę żelaza. W hucie pracowali sprowadzeni przez niego osadnicy - prawdopodobnie Niemcy. Sprowadzenie obcych osadników i inne konflikty powodowały zbrojne wystąpienia miejscowych górali przeciw staroście. Za rządów późniejszego starosty Tomasza Zamoyskiego król Władysław IV nadaje w dniu 20 czerwca 1636 roku, pierwszy przywilej królewski Wojciechowi Nowobilskiemu, ustanawiając go sołtysem Białki. Ten moment uważa się za początek powstania wsi Białka Tatrzańska. Tuż przed pierwszym rozbiorem Polski (1770 r.) Białka z Nowotarszczyzną dostała się pod rządy węgierskie.