Obiekt Domek Góralski na Ubocy z jacuzzi położony jest w miejscowości Białka Tatrzańska i zapewnia ogród, taras, sprzęt do grillowania oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Termy Bania – 3,5 km. W okolicy domku panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i wędkarstwa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
Oferta domku obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz wanną z hydromasażem. W domku zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt Domek Góralski na Ubocy z jacuzzi oferuje wannę z hydromasażem. W obiekcie znajduje się plac zabaw, a okolica jest popularna wśród miłośników jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek w Niedzicy – 19 km, Dworzec PKP Zakopane – 25 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Domek typu Superior. This chalet provides a hot tub. Featuring a private entrance, this chalet comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-equipped kitchen. The chalet also provides guests with a barbecue. This chalet features soundproof walls, a tea and coffee maker, a flat-screen TV and a terrace. The unit offers 3 beds. Domek - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Noclegi w Białce Tatrzańskiej
Białka Tatrzańska opis: Najprawdopodobniej Białka Tatrzańska powstała w latach 1616 - 1618. Dokładne ustalenie czasu lokacji utrudnia brak jakiegokolwiek dokumentu lokacyjnego. Nazwa wsi pochodzi od nazwy rzeki, która z kolei związana jest z białą pieniącą się wodą i białymi granitowymi kamieniami - otoczakami znajdującymi się w łożysku rzeki. W 1624 roku starostwo nowotarskie otrzymał od króla Mikołaj Komorowski. W miejscu, gdzie obecnie jest plebania, nowy kościół i szkoła, Mikołaj Komorowski wybudował dwór. Starosta nowotarski założył młyny, tartaki i hutę żelaza. W hucie pracowali sprowadzeni przez niego osadnicy - prawdopodobnie Niemcy. Sprowadzenie obcych osadników i inne konflikty powodowały zbrojne wystąpienia miejscowych górali przeciw staroście. Za rządów późniejszego starosty Tomasza Zamoyskiego król Władysław IV nadaje w dniu 20 czerwca 1636 roku, pierwszy przywilej królewski Wojciechowi Nowobilskiemu, ustanawiając go sołtysem Białki. Ten moment uważa się za początek powstania wsi Białka Tatrzańska. Tuż przed pierwszym rozbiorem Polski (1770 r.) Białka z Nowotarszczyzną dostała się pod rządy węgierskie.