Apartament Dębowiec Bielsko-Biała oferuje komfortowy pobyt w malowniczej okolicy Bielska-Białej.
Dla gości zmotoryzowanych dostępny jest bezpłatny parking prywatny ? na miejscu, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo.
Wi-Fi ? jest dostępne w całym obiekcie bez dodatkowych opłat, co umożliwia korzystanie z Internetu podczas pobytu.
W kuchni ?️ znajduje się stół, ekspres do kawy, płyta kuchenna, piekarnik, przybory kuchenne, pralka, zmywarka, lodówka, co pozwala na przygotowywanie posiłków i codzienne wygody.
W sypialni ?️ goście znajdą pościel oraz szafę lub garderobę, zapewniającą wygodę i przestrzeń do przechowywania rzeczy.
Łazienka ? jest wyposażona w papier toaletowy, ręczniki, wanna lub prysznic, toaletę, suszarkę do włosów, co gwarantuje pełen komfort.
Salon ?️ oferuje część jadalną, sofa i część wypoczynkową, idealne do relaksu po dniu pełnym wrażeń.
W obiekcie znajduje się telewizor z płaskim ekranem ? oraz dodatkowe udogodnienia, takie jak gniazdko koło łóżka, rozkładana sofa, suszarka na ubrania, wieszak na ubrania, dźwiękoszczelność, sprzęt do prasowania i żelazko.
Goście mogą cieszyć się także widokiem na góry ?️ oraz korzystać z balkonu, tarasu i mebli ogrodowych do spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Rekreacja ?♂️ obejmuje wycieczki rowerowe, piesze wycieczki, galerie sztuki, jazdę na rowerze, narciarstwo oraz kort tenisowy.
Obiekt oferuje również możliwość wystawienia faktury ? oraz klimatyzację, ogrzewanie i całkowity zakaz palenia ?.
Bezpieczeństwo gości zapewniają gaśnice, monitoring wokół obiektu, monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych, dostęp za pomocą kluczy oraz pokoje dźwiękoszczelne.
Języki komunikacji to angielski i polski, co ułatwia kontakt z obsługą. ?
Noclegi w Bielsku-Białej
Bielsko-Biała opis: Cmentarz Żołnierzy Radzieckich, Płynąca kamienica Franciszka Kriegera, Willa braci Deutschów - 1922r., Św. Jan Nepomucen z XIX wieku na Starym Rynku, Ewangelicki kościół Zbawiciela (1782-1791), Pomnik Reksia!, Cygański Las, Dom Cechowy (1903), Ruiny budynku wagi miejskiej z XVII wieku - ekspozycja archeologiczna, Teatr Polski, klasycystyczny (1889-1890), Kamienica pod Żabami 1903 r., Kaplica św. Anny 1855 r., Winiarnia Est! Est! Est!, Park ratuszowy z głazem narzutowym (1908 r.), Fabryka Sukna Franciszka Voghta – 1869 r. - ZPW Wega – obecnie Urząd Miejski.