Obiekt Komfortowy apartament usytuowany jest w miejscowości Bochnia. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek w Wiśniczu – 8,4 km, Kopalnia Soli w Wieliczce – 37 km, Fabryka Schindlera – 45 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. W odległości 1,2 km znajduje się Kopalnia Soli w Bochni.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także łazienkę (1) z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dom strachu Lost Souls Alley – 47 km, Zamek Królewski na Wawelu – 48 km. Lotnisko Lotnisko Kraków-Balice znajduje się 62 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This wheelchair accessible apartment has a washing machine, a seating area with a flat-screen TV and a roll-in shower. The unit has 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Noclegi w Bochni
Bochnia opis: Bochnia należy do najstarszych miast Małopolski. Pierwsza wzmianka o Bochni w źródłach pisanych pochodzi z 1198 - Patriarcha Jerozolimy Aymar w piśmie potwierdził darowanie przez rycerza Mikora Gryfitę soli z Bochni klasztorowi Bożogrobców w Miechowie[potrzebne źródło]. Była to sól warzona, uzyskiwana z występujących w okolicy źródeł solankowych. Odkrycie soli kamiennej w 1248 przez Wierzbięta Gryfitę i powstanie Żupy bocheńskiej, doprowadziło 27 lutego 1253 do nadania Bochni praw miejskich przez Bolesława Wstydliwego. Miasto lokowano na prawie magdeburskim z przywilejami, jakie w owym czasie posiadał Wrocław. Osadę nazwano Bochnią. W dokumencie lokacyjnym wymieniono także niemiecką nazwę miasta – Saltzberg, czyli Solna Góra (góra to ówczesna nazwa szybu, stąd też nazwa zawodu górnika). Znaczna część mieszkańców ówczesnej Bochni była bowiem niemieckojęzycznymi osadnikami ze Śląska.