Obiekt Pokoje Gościnne Mira-S, położony w miejscowości Brenna, zapewnia ogród, bezpłatne Wi-Fi, wspólną kuchnię i obsługę pokoju. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Westernowy Park Rozrywki Twinpigs – 45 km. Na miejscu zapewniono taras oraz bezpłatny prywatny parking.
W willi zapewniono sypialnię (1), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, a także jadalnię oraz łazienkę. W willi zapewniono ręczniki i pościel.
W obiekcie znajduje się plac zabaw, a okolica jest popularna wśród miłośników narciarstwa.
Doba hotelowa od godziny 12:00 do 11:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Willa. Guests can make meals in the kitchenette that has a refrigerator, kitchenware and a microwave. The villa features soundproof walls, a coffee machine, a terrace with garden views as well as a private bathroom boasting a shower. The unit has 1 bed. Willa - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
Noclegi w Brennej
Brenna opis: Ślady przeszłości Brennej sięgają XV wieku. Wiążą się one z założeniem tu przez księcia cieszyńskiego huty szkła, wykorzystującej jako opał drewno z tutejszych lasów. W 1556 r. książę cieszyński Wacław III Adam nadał położoną w głębi doliny Brennicy wieś Brennę Wacławowi Wodzie z Kojkowic, zaś pola w Górkach Małych wraz z karczmą, młynem i rybnikami były w posiadaniu wójta Mikołaja Tańca. W 1604 r. Paweł Gawlas z Górek Małych wykupił woleństwo po Tańcu i uzyskał wkrótce od księcia Adama Wacława dalsze przywileje m. in. pozwolenie na budowę wałki (urządzenie do wyrobu grubego sukna), zagospodarowanie nowego rybnika z zastrzeżeniem hodowli pstrąga, a w zamian za niespłacone długi księcia nadanie łąk w Leśnicy. W latach 1793 - 1796 wybudowano w Brennej obecny, murowany kościół. Ludności nieustannie przybywało, tak, że pod koniec XIX wieku musiała ona szukać pracy poza wsią w rodzącym się przemyśle w Ustroniu, Goleszowie, Karwinej. Już w 1940 r. związały się w Brennej pierwsze grupy podziemia ZWZ-AK. Brenna była jednym z najaktywniejszych jego centrów i ma tu swoją chlubną, a zarazem tragiczną kartę. Po dziś liczne miejsca walk, bezlitosnych odwetów okupanta, mogiły i pomniki przypominają o latach hitlerowskiej okupacji.