Trzygwiazdkowy QUEST HOTEL - dawniej Hotel Planeta położony jest w odległości 1 km od Rynku Głównego i oferuje pokoje z telewizorem LCD oraz bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Na terenie obiektu zlokalizowane jest również centrum rozrywki z kręgielnią.
W każdym klimatyzowanym pokoju w hotelu Planeta znajduje się łazienka z prysznicem. Wyposażenie wszystkich pokoi obejmuje telefon i szafki nocne. Niektóre pokoje dysponują też balkonem.
W hotelowej restauracji serwowane są dania kuchni europejskiej, a także śniadanie w formie bufetu. Doskonałym miejscem na relaks przy drinku jest bar. Na miejscu do dyspozycji Gości jest również kino, stół bilardowy oraz stół do gry w piłkarzyki.
Personel recepcji w hotelu Planeta służy Gościom pomocą przez całą dobę. Na terenie obiektu dostępny jest bezpłatny prywatny parking. Hotel oddalony jest o 4 km od dworca kolejowego w Brzesku.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Jest to klasycznie urządzony pokój z łazienką i telewizorem z płaskim ekranem. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw.
Noclegi w Brzesku
Brzesko opis: Brzesko – miasto położone na Podgórzu Wiśnickim, nad rzeką Uszwicą. Brzesko uzyskało lokację miejską w 1289 roku, zdegradowane w 1317 roku, ponownie nadano prawa miejskie około 1385 roku. W Brzesku znajduje się znany Browar Okocim, założony przez Jana Ewangelistę Goetza w 1845 r., neobarokowy kompleks pałacowo-parkowy Goetzów z XIX w. oraz kościół pw. św. Jakuba z XIV w. Zabytkowe cmentarze: wojenne z czasów I wojny światowej (nr 275, 276, 277), cmentarz wyznania mojżeszowego z ok. trzystoma nagrobkami. Znaczna część zabudowy miasta została zniszczona w pożarze w 1904 r.