Obiekt Domek Pod Kogutkiem Na Dolinie położony jest w miejscowości Bukowina Tatrzańska i oferuje ogród, dojazd do budynku na nartach oraz sprzęt do grillowania. Na miejscu zapewniono też bezpłatne WiFi, a Goście mogą podziwiać widok na góry. W okolicy domku panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i narciarstwa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W domku do dyspozycji Gości przygotowano 2 sypialnie, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także 1 łazienkę z prysznicem. Wyposażenie obejmuje także telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych. W domku zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt dysponuje placem zabaw. Obiekt Domek Pod Kogutkiem Na Dolinie oferuje wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i przechowalnię sprzętu narciarskiego.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Termy Bania – 8,8 km, Dworzec PKP Zakopane – 15 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Poprad-Tatry, znajduje się 58 km od obiektu Domek Pod Kogutkiem Na Dolinie.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Domek. This chalet features a fireplace. Boasting a private entrance, this chalet also features 2 bedrooms, a seating area and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the kitchenette. The chalet also comes with a barbecue. The chalet features a flat-screen TV with cable channels, a coffee machine, a dining area, a wardrobe as well as garden views. The unit has 3 beds. Domek - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej
Bukowina Tatrzańska opis: Pierwsze wzmianki na temat Bukowiny Tatrzańskiej pochodzą z XVII wieku. Wieś najprawdopodobniej powstała na skutek wdzierania się w głąb tatrzańskiej puszczy pojedynczych osadników. Przez wyrąbywanie i wypalanie polan w oddalonej głuszy leśnej powstała zagroda lub kilka zagród, następnie wytyczono granice tej osady, zatwierdzono i wpisano do ksiąg gruntowych. W początkach XIX wieku, wskutek ciągłych wojen skarb austriacki coraz bardziej pustoszał, a niedobory uzupełniano poprzez zaciąganie licznych pożyczek bankowych. Hipotecznym zabezpieczeniem jednej z takich pożyczek była ziemia nowotarska. Mieszkańcy Bukowiny walczyli z dziedzicem Emanuelem Homolaczem, który od 1846 r. odbierał siłą grunty, polany, łąki i pastwiska. W początkach XIX wieku, istniał w Bukowinie przemysł i rzemiosło. Istniało kilka młynów, gonciarni i tartaków (trocy). Z rzemieślników działali w Bukowinie cieśle, stolarze, kołodzieje, szewcy wyrabiających kierpce. W pierwszych dziesiątkach XX wieku w Bukowinie powstały szkoła i kościół, które wywarły ogromny wpływ na ludność. 2 sierpnia 1931 roku ukończono i oddano do użytkowania parter budynku Domu Ludowego. Został on przystosowany do kursów spółdzielczych. Przez to zyskano dodatkowe środki na dalszą budowę.