Hotel Zbójnicówka położony jest w Bukowinie Tatrzańskiej w Tatrach. Oferuje on zakwaterowanie w pokojach, które zapewniają bezpłatne WiFi i wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bezpłatny prywatny parking oraz kryty basen.
Pokój utrzymany jest w ciepłej kolorystyce. Niektóre pokoje oferują widok na okoliczne góry (w zależności od dostępności), a ich wnętrza zdobią drewniane panele. Każdy pokój dysponuje balkonem oraz łazienką z prysznicem i suszarką do włosów.
W hotelu Zbójnicówka w wolnej chwili Goście mogą zrelaksować się w wannie z hydromasażem lub wypić drinka w barze. W hotelu znajduje się również klub nocny i restauracja, w której serwowane są dania kuchni międzynarodowej i regionalnej.
Wyciąg narciarski Turnia oddalony jest od obiektu o 500 metrów, najbliższa stacja narciarska Rusiń-ski – o 2,5 km, a Termy Bukovina – o 1,5 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Please note that dinner is available from 16:30 to 19:00.Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry. Pokój utrzymany jest w ciepłej kolorystyce. Niektóre pokoje oferują widok na okoliczne góry (w zależności od dostępności). Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój dwuosobowy. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy.
Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej
Bukowina Tatrzańska opis: Pierwsze wzmianki na temat Bukowiny Tatrzańskiej pochodzą z XVII wieku. Wieś najprawdopodobniej powstała na skutek wdzierania się w głąb tatrzańskiej puszczy pojedynczych osadników. Przez wyrąbywanie i wypalanie polan w oddalonej głuszy leśnej powstała zagroda lub kilka zagród, następnie wytyczono granice tej osady, zatwierdzono i wpisano do ksiąg gruntowych. W początkach XIX wieku, wskutek ciągłych wojen skarb austriacki coraz bardziej pustoszał, a niedobory uzupełniano poprzez zaciąganie licznych pożyczek bankowych. Hipotecznym zabezpieczeniem jednej z takich pożyczek była ziemia nowotarska. Mieszkańcy Bukowiny walczyli z dziedzicem Emanuelem Homolaczem, który od 1846 r. odbierał siłą grunty, polany, łąki i pastwiska. W początkach XIX wieku, istniał w Bukowinie przemysł i rzemiosło. Istniało kilka młynów, gonciarni i tartaków (trocy). Z rzemieślników działali w Bukowinie cieśle, stolarze, kołodzieje, szewcy wyrabiających kierpce. W pierwszych dziesiątkach XX wieku w Bukowinie powstały szkoła i kościół, które wywarły ogromny wpływ na ludność. 2 sierpnia 1931 roku ukończono i oddano do użytkowania parter budynku Domu Ludowego. Został on przystosowany do kursów spółdzielczych. Przez to zyskano dodatkowe środki na dalszą budowę.