Apartamenty u Lolka w Bukowinie Tatrzańskiej to idealne miejsce na relaksujący wypoczynek w malowniczej okolicy. Oferują one bezwzględny komfort oraz nowoczesne udogodnienia, które zaspokoją potrzeby każdego gościa.
Obiekt dysponuje prywatnym parkingiem 🚗, który jest dostępny bezpłatnie i na miejscu. Goście mogą również korzystać z bezpłatnego parkingu w obrębie obiektu.
W ogrodzie 🌳 znajduje się przestrzeń do odpoczynku oraz miejsce na chwilę relaksu na świeżym powietrzu. Dostępne są pokoje dla niepalących 🚭 oraz pokoje rodzinne 👨👩👧👦, co zapewnia komfortowy pobyt dla wszystkich gości.
Miłośnicy sportów zimowych będą zadowoleni z przechowalni nart 🎿, która jest dostępna na miejscu. Dodatkowo, obiekt oferuje narciarstwo ⛷️ w okolicznych górach.
Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu 🌐 w postaci bezpłatnego Wi-Fi 📶, dostępnego w całym obiekcie.
Obiekt przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne 🛡️, zapewniając dodatkowe poczucie bezpieczeństwa podczas pobytu.
Apartamenty u Lolka to doskonałe miejsce na pobyt w Bukowinie Tatrzańskiej, łączące komfort, wygodę i dbałość o bezpieczeństwo swoich gości.
Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej
Bukowina Tatrzańska opis: Pierwsze wzmianki na temat Bukowiny Tatrzańskiej pochodzą z XVII wieku. Wieś najprawdopodobniej powstała na skutek wdzierania się w głąb tatrzańskiej puszczy pojedynczych osadników. Przez wyrąbywanie i wypalanie polan w oddalonej głuszy leśnej powstała zagroda lub kilka zagród, następnie wytyczono granice tej osady, zatwierdzono i wpisano do ksiąg gruntowych. W początkach XIX wieku, wskutek ciągłych wojen skarb austriacki coraz bardziej pustoszał, a niedobory uzupełniano poprzez zaciąganie licznych pożyczek bankowych. Hipotecznym zabezpieczeniem jednej z takich pożyczek była ziemia nowotarska. Mieszkańcy Bukowiny walczyli z dziedzicem Emanuelem Homolaczem, który od 1846 r. odbierał siłą grunty, polany, łąki i pastwiska. W początkach XIX wieku, istniał w Bukowinie przemysł i rzemiosło. Istniało kilka młynów, gonciarni i tartaków (trocy). Z rzemieślników działali w Bukowinie cieśle, stolarze, kołodzieje, szewcy wyrabiających kierpce. W pierwszych dziesiątkach XX wieku w Bukowinie powstały szkoła i kościół, które wywarły ogromny wpływ na ludność. 2 sierpnia 1931 roku ukończono i oddano do użytkowania parter budynku Domu Ludowego. Został on przystosowany do kursów spółdzielczych. Przez to zyskano dodatkowe środki na dalszą budowę.