Obiekt Domek SIUSTER z widokiem na góry - doskonała lokalizacja, niedaleko Term Bukovina - posiłki w sezonie zimowym serwowane są w obiekcie oddalonym o 120m oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz widok na ogród. Położony jest on w miejscowości Bukowina Tatrzańska. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Zakopane – 15 km, Aqua Park Zakopane – 15 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 8,7 km znajduje się Termy Bania.
W domku zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W domku zapewniono ręczniki i pościel.
W obiekcie znajduje się plac zabaw, a okolica jest popularna wśród miłośników narciarstwa.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Gubałówka – 17 km, Tatrzański Park Narodowy – 17 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Domek z 2 sypialniami. This chalets special feature is the fireplace. This chalet comprises 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchenette. The chalet also provides guests with a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this chalet also provides a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 4 beds. Domek - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw.
Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej
Bukowina Tatrzańska opis: Pierwsze wzmianki na temat Bukowiny Tatrzańskiej pochodzą z XVII wieku. Wieś najprawdopodobniej powstała na skutek wdzierania się w głąb tatrzańskiej puszczy pojedynczych osadników. Przez wyrąbywanie i wypalanie polan w oddalonej głuszy leśnej powstała zagroda lub kilka zagród, następnie wytyczono granice tej osady, zatwierdzono i wpisano do ksiąg gruntowych. W początkach XIX wieku, wskutek ciągłych wojen skarb austriacki coraz bardziej pustoszał, a niedobory uzupełniano poprzez zaciąganie licznych pożyczek bankowych. Hipotecznym zabezpieczeniem jednej z takich pożyczek była ziemia nowotarska. Mieszkańcy Bukowiny walczyli z dziedzicem Emanuelem Homolaczem, który od 1846 r. odbierał siłą grunty, polany, łąki i pastwiska. W początkach XIX wieku, istniał w Bukowinie przemysł i rzemiosło. Istniało kilka młynów, gonciarni i tartaków (trocy). Z rzemieślników działali w Bukowinie cieśle, stolarze, kołodzieje, szewcy wyrabiających kierpce. W pierwszych dziesiątkach XX wieku w Bukowinie powstały szkoła i kościół, które wywarły ogromny wpływ na ludność. 2 sierpnia 1931 roku ukończono i oddano do użytkowania parter budynku Domu Ludowego. Został on przystosowany do kursów spółdzielczych. Przez to zyskano dodatkowe środki na dalszą budowę.