Obiekt Liburnia położony jest w odległości zaledwie 500 metrów od ścisłego centrum Cieszyna. Oferuje on przestronne, nowocześnie urządzone pokoje z telewizorem LCD. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking. Na terenie obiektu zapewniono bezpłatne WiFi.
Wszystkie pokoje w obiekcie Liburnia są klimatyzowane i obejmują łazienkę z wanną lub prysznicem.
Codziennie rano w restauracji serwowane jest śniadanie kontynentalne. Specjalnością tego lokalu są dania kuchni polskiej i włoskiej. Bar w holu zaprasza na bogaty wybór napojów.
W całodobowej recepcji można zamówić masaż. Do dyspozycji Gości jest również sejf.
Obiekt Liburnia oddalony jest od granicy z Czechami o 500 metrów. Odległość od wyciągu narciarskiego Poniwiec wynosi 14 km, a od wyciągu narciarskiego Czantoria – 17 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:30.
Please note that pets (dog, cat) will incur an additional charge of 45 PLN per day.W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Apartament typu studio. Studio to obejmuje oddzielną część dzienną, łazienkę z wanną oraz część wypoczynkową. Studio - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Apartament (4 osoby dorosłe). Apartament ten mieści 2 sypialnie oraz łazienkę. Łóżka pojedyncze można ze sobą złączyć. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 36 mkw. ;
Apartament typu Deluxe. Jest to bardzo przestronny apartament z 2 łazienkami, częścią wypoczynkową oraz sofą. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 44 mkw. ;
Pokój dwuosobowy. Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy wyposażony jest w 2 pojedyncze łóżka, które na życzenie mogą zostać złączone. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 17 mkw.
Noclegi w Cieszynie
Cieszyn opis: Dzieje Cieszyna sięgają IX wieku i wiążą się z grodem słowiańskiego plemienia Golęszyców. Lokacja miasta nastąpiła około 1220 r. Od końca XIII wieku było ono centrum księstwa cieszyńskiego – istniejącego formalnie do 1918 r. i rządzonego w swej historii przez dwie dynastie: Piastów oraz Habsburgów – stając się w epoce nowożytnej jednym z najważniejszych miast Śląska. W dobie XIX-wiecznego uprzemysłowienia Cieszyn zaczął być gospodarczo prześcigany przez takie ośrodki jak Bielsko czy Morawska Ostrawa, pozostając jednak ważnym ośrodkiem kulturalnym i oświatowym. Podział miasta dokonał się w lipcu 1920 r. i był wynikiem dwuletniego sporu terytorialnego między powstałymi na gruzach monarchii austro-węgierskiej Polską i Czechosłowacją.