Obiekt Czadzia Przystań, położony w miejscowości Czarna, oferuje balkon oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Połonina Caryńska – 36 km, Tarnica – 37 km, Schronisko Chatka Puchatka – 40 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 30 km znajduje się Krzemieniec.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Połonina Wetlińska – 44 km, Bieszczadzki Park Narodowy – 29 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Dom z 2 sypialniami. This holiday homes standout feature is the fireplace. This holiday home includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-equipped kitchen. The holiday home also features a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also offers a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 5 beds. Dom wakacyjny - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 7 mkw.
Noclegi w Czarnej Górnej i Czarnej Dolnej
Czarna Górna i Czarna Dolna opis: Wieś Czarna założona została w 1505 r. na prawie wołoskim przez Andrzeja Wyderkę, który otrzymał ten przywilej z rąk Stanisława Kmity, starosty przemyskiego. W 1921 r. wieś liczyła 327 domów i 2012 mieszkańców (1797 obrządku greckokatolickiego, 93 rzymskokatolickiego i 122 mojżeszowego). Czarna ciągnęła się w dolinie na przestrzeni prawie 8 km. W Czarnej były dwie cerkwie, kaplica rzymsko-katolicka, żydowski dom modlitwy, dwór, cztery młyny wodne, folusz, tartak parowy, kopalnia ropy naftowej (czynna do dziś), kilka łaźni i ok. 20 sklepów. Na zachodnim, dolnym krańcu wsi, nad tzw. Cygańskim Potokiem w sąsiedztwie dworu mieszkali Cyganie. Po 1945 r. Czarna znalazła się w granicach ZSRR. Kilkanaście rodzin, które nie chciały przyjąć obywatelstwa sowieckiego, odesłano do Polski. Po zmianie granicy w 1951 r. rodziny te powróciły do swoich domów. Resztę opustoszałej miejscowości zajęli przesiedleńcy z Sokalszczyzny.