Obiekt Czarny Potok Domki całoroczne, położony w miejscowości Czarna, oferuje takie udogodnienia, jak bezpłatne Wi-Fi oraz telewizor z płaskim ekranem. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Połonina Caryńska – 35 km, Tarnica – 36 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 29 km znajduje się Krzemieniec.
W apartamencie zapewniono kilka sypialni (2), aneks kuchenny oraz łazienkę (1).
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Schronisko Chatka Puchatka – 39 km, Połonina Wetlińska – 43 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 2 sypialniami. The apartment has 2 bedrooms, 1 bathroom and a kitchenette. The apartments kitchenette is available for cooking and storing food. The apartment features a terrace. The unit has 3 beds and 1 futon. Apartament - 5 osobowy.
Noclegi w Czarnej Górnej i Czarnej Dolnej
Czarna Górna i Czarna Dolna opis: Wieś Czarna założona została w 1505 r. na prawie wołoskim przez Andrzeja Wyderkę, który otrzymał ten przywilej z rąk Stanisława Kmity, starosty przemyskiego. W 1921 r. wieś liczyła 327 domów i 2012 mieszkańców (1797 obrządku greckokatolickiego, 93 rzymskokatolickiego i 122 mojżeszowego). Czarna ciągnęła się w dolinie na przestrzeni prawie 8 km. W Czarnej były dwie cerkwie, kaplica rzymsko-katolicka, żydowski dom modlitwy, dwór, cztery młyny wodne, folusz, tartak parowy, kopalnia ropy naftowej (czynna do dziś), kilka łaźni i ok. 20 sklepów. Na zachodnim, dolnym krańcu wsi, nad tzw. Cygańskim Potokiem w sąsiedztwie dworu mieszkali Cyganie. Po 1945 r. Czarna znalazła się w granicach ZSRR. Kilkanaście rodzin, które nie chciały przyjąć obywatelstwa sowieckiego, odesłano do Polski. Po zmianie granicy w 1951 r. rodziny te powróciły do swoich domów. Resztę opustoszałej miejscowości zajęli przesiedleńcy z Sokalszczyzny.