Obiekt DeerHome Apartment położony jest w miejscowości Czarny Dunajec i oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację oraz ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Gubałówka – 24 km, Dworzec PKP Zakopane – 26 km. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie zapewniono taras, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i piekarnik, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt DeerHome Apartment oferuje plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Termy Bania – 26 km, Aqua Park Zakopane – 27 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the well-equipped kitchen. The apartment also comes with a barbecue. The spacious apartment features a flat-screen TV with streaming services, a washing machine, soundproof walls, a minibar as well as garden views. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 65 mkw.
Noclegi w Czarnym Dunajcu
Czarny Dunajec opis: Osadnictwo prawdopodobnie rozwijało się na tym terenie już od XIII wieku, ale zgodnie z pierwszą lustracją królewszczyzn, przeprowadzoną w 1554 roku, ten rok uznaje się za początek Czarnego Dunajca. Czarny Dunajec został lokowany z inicjatywy Prokopa Pieniążka, zaś zasadźcą i pierwszym sołtysem został Tomasz Miętus, który wraz z synem wykarczował las pod przyszłą osadę. W 1760 tereny dunajeckie znalazły się pod zaborem austriackim. Przejęło je Cesarstwo, które postanowiło wystawić zajęty obszar na sprzedaż. W czasie zaborów Czarny Dunajec podniósł swoje znaczenie w lokalnej gospodarce. Co tydzień odbywało się w nim targi, a sześć razy do roku jarmark. W 1848 roku miejscowość została zgrabiona i spustoszona, a wszystko przez żołnierzy rosyjskich. I tak w drugiej połowie XIX wieku sytuacja materialna coraz bardziej się pogarszała, głównie przez przyrost naturalny, ale także wielki pożar z 1859 roku, w czasie którego spłonął niemal cały Dunajec. W 1890 liczba mieszkańców wynosiła 2245 osób. w 1904 roku przedłużono tutaj linię kolejową wiodącą z Nowego Targu. Jednak w dwudziestoleciu międzywojennym Czarny Dunajec zaczął upadać. Stracił prawa miejskie w 1934 roku.