loader
Noclegi wolne miejsca Noclegi z rabatem Ustronne noclegi Oferty specjalne noclegów Mapa Ferie +Dodaj ofertę
noclegi w górach

Polskie góry - oferty z rabatami

Wakacje online

Noclegi w górach | tanie noclegi | WPolskichGorach.pl


Termin: - Dorośli: Dzieci: Pokoje:

basen: wellness: wifi:

udogodnienia dla niepełnosprawnych:

plac zabaw: parking: zwierzęta:

oferta dla singli: wyżywienie (BB,HB,FB):

Jak sortujemy oferty?

Krościenko Nad Dunajcem - U Danusi

kwatery prywatne - pokoje gościnne w Krościenku nad Dunajcem

ul. św.Kingi 7, 34-450 Krościenko Nad Dunajcem Oferta od: 2023-04-09 13:42:08 Ostatnia aktualizacja: 2023-06-13 13:35:07

Krościenko Nad Dunajcem
Noclegi w Krościenku nad Dunajcem "u Danusi"


Oferujemy Państwu noclegi w pokojach 2,3,4,5,6,7.osobowych, o zróżnicowanym standardzie, w bliskiej odległości (ok.100m) od centrum Krościenka nad Dunajcem. Dysponujemy kwaterami z prysznicem i umywalką w pokoju, a także z łazienkami dla dwóch i trzech pokoi. Dla osób, które lubią przygotowywać samodzielnie posiłki mamy wspólną kuchnię oraz pokoje z aneksem kuchennym.Siedem z dziewięciu naszych pokoi wyposażonych jest w lodówkę hotelową, oprócz tego, na każdym piętrze oraz w kuchni, jest lodówka na korytarzu.

W naszym obiekcie znajdują się m.in dwa pokoje z aneksami kuchennymi. Każdy z aneksów kuchennych wyposażony jest w talerze, sztućce, szklanki, naczynia, kuchenkę mikrofalową, czajnik, lodówkę hotelową, zlewozmywak oraz ogólnodostępna kuchnia.

Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać telefonicznie pod numerem telefonu bądź pocztą elektroniczną (nr. telefonu i adres e-mailowy znaleźć można w zakładce "kontakt - ul.św.Kingi 7" na naszej stronie internetowej noclegikroscienko.pl).

JEDNA Z NAJLEPSZYCH LOKALIZACJI W KROŚCIENKU n.D, przy szlakach prowadzących na Trzy Korony i Sokolicę a zarazem w centrum Krościenka nad Dunajcem, około 2 minut od przystanku autobusowego. Jest to wspaniała alternatywa dla osób poszukujących noclegu w okolicy Szczawnicy

W pobliżu domu znajduje się siłownia na świeżym powietrzu nad rzeką Dunajec oraz place zabaw dla dzieci i boisko do piłki siatkowej, wypożyczalnia rowerów, sklep spożywczy, apteka, ośrodek zdrowia a w rynku m.in restauracje i bary, sklepy z pamiątkami, bankomaty i inne.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, możemy również do Państwa oddzwonić.

Dysponujemy również drugim obiektem, w którym wszystkie pokoje są z łazienkami.
spanieudanusi.pl to strona www drugiego obiektu.

W sumie w dwóch obiektach możemy przyjąć 60 osób.

Ceny podane w cenniku są to ceny orientacyjne, każdy pobyt wyceniamy indywidualnie, po rozmowie i ustaleniu, który pokój dla Państwa jest odpowiedni!
[ID: 4706]

Sosnówka - Apartamenty w Sercu Sosnówki

apartamenty - mieszkania w Sosnówce

ul. Szkolna 10a/2, 58-564 Sosnówka Oferta od: 2024-03-19 08:04:48 Ostatnia aktualizacja: 2024-04-29 23:37:51

Sosnówka
Obiekt Apartamenty w Sercu Sosnówki położony jest w miejscowości Sosnówka. Sosnówka to zabytkowa wieś letniskowa położona u podnóża Karkonoszy nad zalewem o tej samej nazwie. Nie jest tak znana i popularna jak Karpacz, i to jej wielka zaleta! Jej malownicze położenie, brak tłumu turystów i tak zwanej ,,reklamozy" pozwala cieszyć się atmosferą gór. Tutaj nic nam nie zasłania pięknych górskich panoram.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00

Posiadamy łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, przewijak dla najmłodszych dzieci, ale w ograniczonych ilościach. Dostępność potwierdzamy po uprzednim zapytaniu. 

Dla dzieci aby się nudziły przygotowaliśmy: zabawki do domu i ogrodu, książeczki i inne akcesoria. 

W razie pytań proszę o kontakt bezpośrednio z obiektem: apartamenty.wsercusosnowki@gmail.com lub +48 608 41 07 02 Joanna, +48 725 374 215 Daria, +48 533 210 894 Elżbieta

Serdecznie zapraszamy
Zespół
Apartamenty w Sercu Sosnówki

[ID: 4759]
wifi w obiekcie

Zakopane - Chałupki pod Giewontem

domki letniskowe i całoroczne w Zakopanem

ul. Sądelska 85a, 34-500 Zakopane Oferta od: 2024-03-12 11:52:25 Ostatnia aktualizacja: 2025-02-12 16:05:28

Zakopane
„Chałupki pod Giewontem” to eleganckie i stylowe domki góralskie znajdujące się w Murzasichlu 7km od centrum Zakopanego zbudowane w tradycyjnym stylu podhalańskim. To właśnie tutaj u podnóża Tatr tuż przy granic z lasami Tatrzańskiego Parku Narodowego rozpoczyna się początek wielu szlaków turystycznych gdzie wyjątkowy widok, design oraz komfortowe wyposażenie są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Chałupki pod Giewontem to  drewniane domki 6,10,12 i 14-osobowe zbudowane z drewna świerkowego. Każdy z nich jest niezależny i przeznaczony tylko dla wynajmujących go Gości. Domki są dwu i trzy-poziomowe.

Domek nr 1
Domek 10 osobowy

Na parterze domku znajduje się łazienka z prysznicem, salon z góralskim kominkiem,  w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i 10-osobowym drewnianym stołem. W salonie rozkłada sofa oferuje miejsce snu dla 2 osób.
Bezpośrednio z salonu jest wyjście na taras, z którego można podziwiać piękno Polskich Tatr.
Na piętrze znajduje się sypialnia 4-osobowa z widokowym balkonem (dwa łóżka małżeńskie), dwie sypialnie dwuosobowe (obydwie z łóżkami małżeńskimi) oraz łazienka z prysznicem.
Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor.
W okresie od 15 kwietnia do 30 września na tarasie znajduje się grill.

Domek nr 2 i 3
Domek 12 osobowy

Na parterze znajduje się korytarz z suszarką na buty narciarskie, łazienka z prysznicem, sypialnia dwuosobowa (łóżko małżeńskie) oraz salon z góralskim kominkiem,  w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz 12-osobowym drewnianym stołem. W salonie rozkładana sofa oferuje miejsce snu dla 2 osób.
Bezpośrednio z salonu jest wyjście na zadaszoną werandę oraz ogród.
Na piętrze znajduje się sypialnia 4-osobowa z balkonem (dwa łóżka małżeńskie), dwie sypialnie 2-osobowe (z łóżkami małżeńskimi) oraz łazienka z prysznicem.
Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor.
W okresie od 15 kwietnia do 30 września na werandzie znajduje się grill.

Domek nr 4, 5 i 6
Domek 14 osobowy

Na parterze znajduje się przestronny korytarz z suszarką na buty narciarskie, łazienka z prysznicem oraz salon z góralskim kominkiem, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz 14-osobowym drewnianym stołem. W salonie rozkładana sofa oferuje miejsce snu dla 2 osób.
Bezpośrednio z salonu jest wyjście na zadaszoną werandę oraz ogród.
Na piętrze znajduje się sypialnia 4-osobowa z widokowym balkonem (dwa łóżka małżeńskie), dwie sypialnie 2-osobowe (z łóżkami małżeńskimi) oraz łazienka z prysznicem.
Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie 2-osobowe (z łóżkami małżeńskimi).
Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor.
W okresie od 15 kwietnia do 30 września na werandzie znajduje się grill.

Domek nr 7
Domek 6 osobowy

Na parterze znajduje się przedsionek z suszarką na buty narciarskie, łazienka z prysznicem oraz salon z góralskim kominkiem, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz 6-osobowym drewnianym stołem.
Bezpośrednio z salonu jest wyjście na zadaszoną werandę oraz ogród.
Na piętrze znajdują się dwie sypialnie 3-osobowe (każda posiada jedno łóżko małżeńskie oraz jedno łóżko pojedyncze) oraz łazienka z prysznicem.
Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor.
W okresie od 15 kwietnia do 30 września na werandzie znajduje się grill.

Domek nr 8
Domek 10 osobowy

Na parterze znajduje się przedsionek z suszarką na buty narciarskie.
Na piętrze znajduje się łazienka z prysznicem, sypialnia dwuosobowa (łóżko małżeńskie) oraz salon z kominkiem, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz 8-osobowym drewnianym stołem.  
Bezpośrednio z salonu jest wyjście na balkon.
Na poddaszu znajduje się sypialnia 4-osobowa (dwa łóżka małżeńskie), sypialnia 2-osobowa (z łóżkiem małżeńskim) oraz łazienka z prysznicem.
Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor.
W okresie od 15 kwietnia do 30 września na werandzie znajduje się grill.



KAŻDY DOMEK WYPOSAŻONY JEST W:
- Pościel oraz ręczniki
- Pantofle
-TV-Sat, DVD, CD/Radio
 -Wi-Fi internet
-Centralne ogrzewanie (24 h/d gorąca woda )
-Kominek
-Drewno do kominka
-Taras- od wiosny do jesieni na tarasie znajduje się Grill(rozpałka i brykiet), oraz drewniany stół z krzesłami
- Pełne wyposażenie kuchni(lodówko-zamrażarka, piekarnik, płyta indukcyjna, mikrofala, czajnik, ekspres do kawy)
-Żelazko oraz deska do prasowania
-Suszarka do włosów
- Na życzenie gości oferujemy również łóżeczko turystyczne dla dzieci, krzesełko do karmienia oraz wanienkę
-Sanki oraz ślizgacze
-Duży ogród
-Parking

ADRES;
„ Chałupki pod Giewontem ”
Ul. Sądelska 85a
34 – 531 Murzasichle
Tel; (+48) 660 – 417 –817
E – mail: chalupkipodgiewontem@wp.pl

STRONA WWW:
www.chalupkipodgiewontem.pl

[ID: 4758]
wifi w obiekcie

Leśnica - Tatrzański Gościniec

pensjonaty - domy wczasowe w Leśnicy

ul. Sądel 17A, 34-406 Leśnica Oferta od: 2024-04-03 15:41:47 Ostatnia aktualizacja: 2024-04-04 10:21:30

Leśnica

Pobyt w Tatrzańskim Gościńcu to przede wszystkim odpoczynek, odnalezienie równowagi, balansu ciała i umysłu w górskiej scenerii, wśród malowniczych krajobrazów i w przytulnym miejscu nastawionym na Państwa absolutny komfort: czy będzie to urlop, wyjazd służbowy czy wszelka inna okazja. Do dyspozycji naszych Gości są komfortowe pokoje o wysokim standardzie turystycznym: wyposażone w góralskim i wyjątkowo estetycznym stylu we wszystkie udogodnienia (telewizory i wi-fi, zestawy mebli z prawdziwego drewna, klimatyczne dodatki), z eleganckimi i nowoczesnymi łazienkami.

Na miejscu znajdą Państwo następujące udogodnienia sprzyjające miłemu spędzeniu czasu: szałas góralski na 50 osób, altanę z grillem, ogród z dużym patio, ławeczkami i fontanną otoczoną roślinami. Obok komfortowych pokojów jest u nas też sala rozrywki z bilardem, piłkarzykami, kominkiem, oraz bawialnia dla dzieci. Naszych Gości jesteśmy gotowi przyjąć przez cały rok: o każdej porze, niezależnie od pogody oferujemy niezmienny, wysoki standard pobytu i obsługi! Na miejscu można również zorganizować szkolenia i konferencje na 50 osób - posiadamy niezbędny sprzęt.

Nasza jadalnia codziennie zaprasza na pyszne, domowe posiłki, mogą Państwo liczyć także na ATRAKCJE SEZONOWE: letnie przejażdżki dorożką po okolicy, ogniska i imprezy integracyjne, a zimą niezapomniane śnieżne kuligi z pochodniami i pieczeniem kiełbasek.

[ID: 4760]
wifi w obiekcie

Baligród - Kamienny Zakątek w Bieszczadach

domki letniskowe i całoroczne w Baligrodzie

ul. Zahoczewie 9A, 38-604 Baligród Oferta od: 2024-03-09 18:53:07 Ostatnia aktualizacja: 2024-03-10 11:18:55

Baligród
Mamy do zaoferowania nowo wybudowany domek całoroczny z antresolą. Domek został zbudowany przez połączenie kamienia naturalnego i drewna. Prace związane z kamieniem zostały wykonane przez gospodarza, który włożył tutaj całe swoje serce. Mamy nadzieję, że włożony tutaj trud w połączeniu z bieszczadzkim klimatem oraz świetną lokalizacją sprawią, że Wasz urlop będzie wyjątkowy.
 
Domek jest o wysokim standardzie, ogrzewany kozą oraz grzejnikami elektrycznymi, może pomieścić komfortowo max 6 osób. Antresola jest z łóżkiem małżeńskim a na dole znajduje się pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi. Łazienka wyposażona jest w prysznic oraz pralkę (suszarka na pranie, suszarka do włosów, żelazko, deska do prasowania, ręczniki). Salon zaś jest z aneksem kuchennym, koza, rozkładaną sofą i TV. Kuchnia wyposażona jest bardzo dobrze (duża lodówka plus zamrażarka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka, mikrofalówka, czajnik elektryczny). Z salonu jest wyjście na duży taras. Przy domku znajduje się bezpłatny parking dla 2-3 samochodów. Na zewnątrz czeka na Was duża łąka oraz górka, która w okresie zimowym jest świetnym miejscem do zjeżdżania na sankach. 

Położenie domku jest doskonałą bazą wypadową w wyższe partie Bieszczad jak i też nad zalew Soliński czy Polańczyk. 
W okolicy możecie zwiedzić słynny kościół, który został wybudowany w jedną noc, a także:
- Muzeum Przerodniczo-Łowieckie Knieja,
- Lasumiłę - najgrubsza jodła, która rośnie na terenie Polski,
- Gołoborze - rezerwat przyrodniczy,
- Jeziorka Bobrowe,Duszatyńskie,
- Tarasy widokowe na górze Sobień,
- Kamień Leski,
- Bieszczadzkie drezyny-Uherce,
- Kolejk∂ wąskotorową "Bieszczadzka Ciuchcia w Majdanie",
- Zwierzyniec w Lisznej,
- Basen w Lesku Ok 15 km,
- Wyciągi narciarskie: Bystre Ok 10km, Weremień 10km, Wańkowicza Ok 25 km.

W okolicy domku znajdują się także:
- Sklep 1km,
- Bieszczadzkie Bistro 8 km,
- Ranczo 5 km,
- Osada bieszczadnika 5 km.

Parking Monitorowany.
[ID: 4757]
wifi w obiekcie

Białka Tatrzańska - Białczański Dworek

pensjonaty - domy wczasowe w Białce Tatrzańskiej

ul. Środkowa 311, 34-405 Białka Tatrzańska Oferta od: 2021-05-05 11:27:34 Ostatnia aktualizacja: 2021-05-05 11:50:36

Białka Tatrzańska

Serdecznie zapraszamy do stylowego nowo rozbudowanego Domu Wczasowego Białczański Dworek położonego niedaleko Kotelnicy (600 m.) oraz Term Bania (800 m.). Znakomite położenie naszego domu z daleka od głównej drogi, blisko rzeki Białki, duży teren rekreacyjny wokół domu oraz bliskość lasu – to wszystko sprawia, że ktoś kto do nas trafi zawsze będzie wracał tu jeszcze wielokrotnie. Dom Wczasowy Białczański Dworek to nowy budynek nawiązujący architekturą do stylu zakopiańskiego, niezwykle elegancki a zarazem ciepły i przytulny.

Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe oraz dwa studia dwupokojowe (3+3) i (2+3). 

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor, stałe łącze internetowe oraz nowe meble. 
Większość pokoi posiada balkony a w nowszej części każdy pokój jest z balkonem. 

Oferujemy smaczne posiłki kuchni domowej śniadanie serwowane jest w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadokolacja. 
Wyposażenie łazienek i umeblowanie pokoi w nowszej części jest o podwyższonym standardzie. 

Jeśli szukają Państwo noclegów w Białce Tatrzańskiej - to tylko w Białczańskim Dworku - serdecznie zapraszamy.

[ID: 4381]
wifi w obiekcie
basen w obiekcie

Lubawka - Dom Gościnny Brama Sudecka

pensjonaty - domy wczasowe w Lubawce

Ul. Podgórze 112, 58-420 Lubawka   

Posiadamy: 5 pokoi

Obiekt Dom Gościnny Brama Sudecka położony jest w miejscowości Lubawka i oferuje sprzęt do grillowania. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Western City – 31 km, Wang Church – 37 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.W niektórych opcjach zakwaterowania zapewniono także kuchnię z lodówką i mikrofalówką.Okolica jest popularna wśród miłośników narciarstwa i jazdy na rowerze. Goście mogą odprężyć się w ogrodzie lub we wspólnym salonie.Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek Książ – 39 km.Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.Zarządzany ...
[ID BG.234535]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 190 zł
pokoje Szklarska Poręba ul. Turystyczna 7

Szklarska Poręba - Willa Słoneczko

kwatery prywatne - pokoje gościnne w Szklarskiej Porębie

ul. Turystyczna 7, 58-580 Szklarska Poręba   

Posiadamy: 10 pokoi

Obiekt Willa Słoneczko położony jest w miejscowości Szklarska Poręba i oferuje różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono telewizor z płaskim ekranem. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Szklarska Poręba – 800 m, Kolejka Izerska – 1,5 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.Niektóre opcje zakwaterowania mają jadalnię lub balkon.Na miejscu dostępny jest ogród ze sprzętem do grillowania, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i jazdy na rowerze.Odległość ...
[ID BG.232703]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 215 zł
wifi w obiekcie
pokoje Karpacz Karkonoska 16

Karpacz - Willa Pod Wieżami

pensjonaty - domy wczasowe w Karpaczu

Karkonoska 16, 58-540 Karpacz   

Posiadamy: 13 pokoi

Willa Pod Wieżami is located 50 metres from an aqua park and a 20-minute walk from the Karpacz centre. It offers free Wi-Fi and TV.All rooms at the Pod Wieżami are decorated in pastel colours and wooden furniture. Each comes with a private bathroom with a shower. Some have a seating area.Guests can benefit from a ski equipment hire and free monitored parking. They can also use a small kitchenette and relax in the lounge with a fireplace.Willa Pod Wieżami is located within a 10-minute walk of the Na Kopę Ski Lift. Karpacz Bus Station is just opposite the building. The Biały Jar ski lift is ...
[ID BG.231802]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 194 zł
wifi w obiekcie
pokoje Karpacz Kościuszki 15

Karpacz - Willa Jawor

pensjonaty - domy wczasowe w Karpaczu

Kościuszki 15, 58-540 Karpacz   

Posiadamy: 11 pokoi

Obiekt Jawor położony jest w spokojnej części Karpacza, 650 metrów od najbliższego wyciągu narciarskiego. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking. Do dyspozycji Gości są przestronne pokoje z bezpłatnym WiFi.Wszystkie pokoje są jasne, a ich wnętrza ozdobione są elementami z drewna. W każdym z nich znajduje się telewizor oraz łazienka z prysznicem. Niektóre pokoje dysponują balkonem.W wolnym czasie Goście mogą skorzystać ze sprzętu do grillowania w ogrodzie lub zrelaksować się na tarasie.Punkty wspinaczkowe na Kruczych Skałach usytuowane są 800 metrów od obiektu Jawor.Doba ...
[ID BG.231621]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 206 zł
wifi w obiekcie
pokoje Szklarska Poręba ul. Górna 33

Szklarska Poręba - ReVita

ośrodki wypoczynkowe w Szklarskiej Porębie

ul. Górna 33, 58-580 Szklarska Poręba   

Posiadamy: 19 pokoi

Obiekt ReVita, usytuowany w miejscowości Szklarska Poręba, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking oraz wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Dinozaurów – 1 km. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Kolejka Izerska ( 2,8 km), PKS Szklarska Poręba ( 3,6 km), Wodospad Szklarki ( 5,7 km). Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zakręt Śmierci – 2,5 km.Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi. W wybranych opcjach zakwaterowania zapewniono również w balkon.W obiekcie serwowane jest śniadanie w ...
[ID BG.1838470]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 207 zł
wifi w obiekcie
pokoje Nowa Ruda ul. Prusa 6

Nowa Ruda - villa

kwatery prywatne - pokoje gościnne w Nowej Rudzie

ul. Prusa 6, 57-402 Nowa Ruda   

Posiadamy: 3 pokoje

Obiekt villa położony jest w miejscowości Nowa Ruda i oferuje ogród, wspólny salon oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 27 km, Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 44 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.Niektóre opcje zakwaterowania wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych. W wybranych opcjach zapewniono też kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, a także współdzieloną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.Obiekt villa oferuje plac zabaw.Odległość ...
[ID BG.253913]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 245 zł
wifi w obiekcie
pokoje Kudowa-Zdrój Warszawska 5

Kudowa-Zdrój - Villa Venus

kwatery prywatne - pokoje gościnne w Kudowie-Zdroju

Warszawska 5, 57-350 Kudowa-Zdrój   

Posiadamy: 18 pokoi

Villa Venus is located in a quiet central area of Kudowa-Zdrój. Free Wi-Fi is provided throughout the property.Decorated with light warm colours,rooms here offer a TV with satellite channels. Each is complete with a table, chairs and an electric kettle. Featuring a shower, every bathroom also comes with a hairdryer.At Villa Venus you will find a garden, free barbecue facilities and a shared kitchen. An iron is available upon request. An array of activities can be enjoyed on site or in the surroundings, including hiking. Guests can use the paid private parking on site.The property is only 200 metres ...
[ID BG.240526]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 241 zł
wifi w obiekcie
pokoje Szklarska Poręba ul. Broniewskiego 17

Szklarska Poręba - Hotel Pod Szrenicą

apartamenty - mieszkania w Szklarskiej Porębie

ul. Broniewskiego 17, 58-580 Szklarska Poręba   

Posiadamy: 19 pokoi

Hotel Pod Szrenicą usytuowany jest w Szklarskiej Porębie i oferuje eleganckie pokoje z bezpłatnym Wi-Fi.Każdy pokój w obiekcie Pod Szrenicą wyposażony jest w telewizor LCD. We wszystkich mieści się ponadto jasna łazienka z kabiną prysznicową. Większość pokoi dysponuje balkonem z widokiem na Karkonosze.Za dodatkową opłatą do dyspozycji Gości jest niewielkie spa oraz masaże. W hotelu można również pograć w kręgle, bilard, air hockeya i piłkarzyki. Dla dzieci przygotowano kącik zabaw.Hotel położony jest 450 metrów od wyciągu narciarskiego na Szrenicę. Na miejscu działa ...
[ID BG.232132]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 485 zł
wifi w obiekcie
basen w obiekcie

Karpacz - Wonder Home - Apartamenty z balkonami Leśny Dom II - w cichej i zielonej części Karpacza

apartamenty - mieszkania w Karpaczu

16 Przemysłowa, 58-540 Karpacz   

Posiadamy: 16 pokoi

Obiekt Wonder Home - Apartamenty z balkonami Leśny Dom II - w cichej i zielonej części Karpacza położony jest w miejscowości Karpacz i oferuje bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Wang Church – 5,4 km, Western City – 6,6 km.Każda opcja zakwaterowania ma balkon i wyposażona jest w telewizor z płaskim ekranem. We wszystkich opcjach znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, jak również część wypoczynkowa z rozkładaną sofą oraz prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Wyposażenie obejmuje również płytę ...
[ID BG.244782]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 487 zł
wifi w obiekcie
Szklarska Poręba Turystyczna 6

Szklarska Poręba - Gościniec Pod Lipą

pensjonaty - domy wczasowe w Szklarskiej Porębie

Turystyczna 6, 58-580 Szklarska Poręba   

Posiadamy: 9 pokoi

Wyżywienie: FB

Obiekt Gościniec Pod Lipą, położony w miejscowości Szklarska Poręba, oferuje wspólny salon, bar oraz różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono taras lub balkon, bezpłatne Wi-Fi i telewizor z płaskim ekranem. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu.Obiekt Gościniec Pod Lipą zapewnia przechowalnię sprzętu narciarskiego, a okolica jest popularna wśród miłośników narciarstwa.Odległość ważnych miejsc od obiektu: ...
[ID BG.1317860]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 726 zł
wifi w obiekcie
Lubawka Opawa 62A

Lubawka - Domek w Górach

domki letniskowe i całoroczne w Lubawce

Opawa 62A, 58-420 Lubawka   

Posiadamy: 1 pokój

Obiekt Domek w Górach położony jest w znakomitej lokalizacji w miejscowości Lubawka i oferuje plac zabaw oraz całodobową recepcję. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Western City – 25 km, Wang Church – 31 km. Oferta domku obejmuje prywatny basen, ogród oraz bezpłatny prywatny parking.Oferta domku obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i czajnikiem, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. W domku zapewniono ręczniki i pościel.Na miejscu Goście mogą grać w bilard. Okolica cieszy się popularnością wśród ...
[ID BG.1855206]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 256 zł
wifi w obiekcie
basen w obiekcie
Mirsk 4 Boczna

Mirsk - Dom pod Górami

apartamenty - mieszkania w Mirsku

4 Boczna, 59-630 Mirsk   

Posiadamy: 1 pokój

Obiekt Dom pod Górami oferuje bezpłatne rowery, balkon oraz widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zakręt Śmierci – około 25 km. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólną kuchnię oraz bezpłatne Wi-Fi.W apartamencie zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także kilka łazienek (2) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.Obiekt dysponuje sprzętem do grillowania. Okolica jest ...
[ID BG.1409067]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 279 zł
wifi w obiekcie
Polanica-Zdrój Chrobrego 1A-3

Polanica-Zdrój - Medical Sensus

ośrodki wypoczynkowe w Polanicy-Zdroju

Chrobrego 1A-3, 57-320 Polanica-Zdrój   

Posiadamy: 53 pokoi

Wyżywienie: FB

Obiekt Medical Sensus usytuowany jest w spokojnej części Polanicy-Zdroju. Park Zdrojowy oddalony jest od niego o zaledwie 100 metrów. Na miejscu działa restauracja serwująca regionalne specjały. Goście mogą bezpłatnie korzystać z sali fitness.Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Każdy z nich mieści łazienkę z prysznicem.Goście mogą delektować się posiłkami na tarasie z widokiem na park Leśny. Recepcja jest czynna przez całą dobę. Obiekt oferuje zabiegi lecznicze, masaże i specjalistyczne zabiegi terapeutyczne, ...
[ID BG.244254]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 460 zł
wifi w obiekcie
Polanica-Zdrój Górska 2

Polanica-Zdrój - Hotel Polanica Resort & Spa

hotele w Polanicy-Zdroju

Górska 2, 57-320 Polanica-Zdrój   

Posiadamy: 95 pokoi

Wyżywienie: FB

Offering a sauna and hammam, as well as a full-size indoor pool, Hotel Polanica Resort & Spa is located in Polanica-Zdrój in the Lower Silesia Region, 700 metres from Mineral Water Pump Room. The hotel has a childrens playground and terrace, and guests can enjoy a meal at the restaurant or a drink at the bar. Free private parking is available on site.Each room is fitted with a flat-screen TV. Certain rooms have a seating area to relax in after a busy day. The rooms come with a private bathroom fitted with a bath or shower. Hotel Polanica Resort & Spa features free WiFi throughout the property.There ...
[ID BG.246005]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 700 zł
wifi w obiekcie
basen w obiekcie
Kudowa-Zdrój ul. Lubelska 1A

Kudowa-Zdrój - Hotel Adam & Spa

hotele w Kudowie-Zdroju

ul. Lubelska 1A, 57-350 Kudowa-Zdrój   

Posiadamy: 44 pokoi

Obiekt Hotel Adam & Spa, usytuowany w miejscowości Kudowa-Zdrój, oferuje wspólny salon, bezpłatny prywatny parking, taras oraz bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 2,5 km. Ten 3-gwiazdkowy hotel zbudowany został w 2006 roku. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju ( 27 km), Aqua Park Kudowa-Zdrój ( 300 m). W hotelu zapewniono kryty basen, wannę z hydromasażem oraz obsługę pokoju.W każdym pokoju w obiekcie znajduje się szafa, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka. Pościel i ręczniki ...
[ID BG.231270]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 494 zł
wifi w obiekcie
basen w obiekcie
Szklarska Poręba Kilińskiego

Szklarska Poręba - Platinum Apartments

apartamenty - mieszkania w Szklarskiej Porębie

Kilińskiego, 58-580 Szklarska Poręba   

Posiadamy: 320 pokoi

Wyżywienie: FB

Obiekt Platinum Apartments, położony w miejscowości Szklarska Poręba, oferuje bezpłatne Wi-Fi, ogród z odkrytym basenem oraz dostęp do krytego basenu i centrum fitness. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Szklarska Poręba – 1,2 km, Kolejka Izerska – 2 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.W każdej opcji zakwaterowania znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, jak również część wypoczynkowa z rozkładaną sofą, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Wyposażenie ...
[ID BG.1347177]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 885 zł
wifi w obiekcie
basen w obiekcie

Karpacz - Sandra Spa Karpacz & Aquapark

ośrodki wypoczynkowe w Karpaczu

ul. Obrońców Pokoju 3, 58-540 Karpacz   

Posiadamy: 51 pokoi

Wyżywienie: FB

Ośrodek Sandra Spa znajduje się w Karpaczu i oferuje swoim Gościom bezpłatny dostęp do kompleksu basenów, wanny z hydromasażem, suchej i parowej sauny, sali fitness oraz pokoju zabaw dla dzieci. Obiekt zapewnia również bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.Klasycznie urządzone pokoje wyposażone są w sejf i telewizor z płaskim ekranem. Na życzenie dostępna jest lodówka. W łazience znajdują się ręczniki oraz suszarka do włosów.Obiekt Sandra Spa oferuje centrum fitness oraz restaurację z wyborem dań z karty. Do dyspozycji Gości jest także zaplecze konferencyjne. Na ...
[ID BG.232898]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 917 zł
wifi w obiekcie
basen w obiekcie
Świeradów-Zdrój ul. Kościuszki 1

Świeradów-Zdrój - Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit

hotele w Świeradowie Zdroju

ul. Kościuszki 1, 59-850 Świeradów-Zdrój   

Posiadamy: 22 pokoi

Wyżywienie: FB

Obiekt Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit położony jest 300 metrów od rzeki Kwisy i oferuje pokoje z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Goście mają bezpłatny dostęp do parku wodnego z sauną, wanną z hydromasażem, basenem z 2 zjeżdżalniami, basenem z solanką i brodzikiem dla dzieci.Każdy pokój w hotelu obejmuje łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji Gości jest też telewizor z płaskim ekranem, radio i telefon. Niektóre pokoje zapewniają dostęp do tarasów widokowych otaczających hotel. Wybrane z nich wyposażone są również w lodówkę.Na ...
[ID BG.268052]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 540 zł
wifi w obiekcie
basen w obiekcie
Świeradów-Zdrój Krótka 3/3

Świeradów-Zdrój - Apartamenty Krótka 3

pensjonaty - domy wczasowe w Świeradowie Zdroju

Krótka 3/3, 59-850 Świeradów-Zdrój   

Posiadamy: 2 pokoje

Obiekt Apartamenty Krótka 3, usytuowany w miejscowości Świeradów-Zdrój, oferuje widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Szklarska Poręba – 21 km. Oferta pensjonatu B&B obejmuje punkt sprzedaży karnetów narciarskich. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Kolejka Izerska ( 20 km), Park Dinozaurów ( 21 km). Obiekt jest idealnym wyborem dla alergików. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zakręt Śmierci – 17 km.W każdej opcji zakwaterowania znajduje się czajnik oraz prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków, a w niektórych ...
[ID BG.257985]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 702 zł
Karpacz 27 Komuny Paryskiej

Karpacz - Wonder Home - Domki górskie na osiedlu dozorowanym, z kominkami i placem zabaw

apartamenty - mieszkania w Karpaczu

27 Komuny Paryskiej, 58-540 Karpacz   

Posiadamy: 6 pokoi

Obiekt Wonder Home - Domki górskie na osiedlu dozorowanym, z kominkami i placem zabaw położony jest w miejscowości Karpacz i oferuje taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Western City – 3,3 km, Wang Church – 5,6 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.W każdej opcji zakwaterowania znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, jak również kominek, część wypoczynkowa z rozkładaną sofą, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym ...
[ID BG.4500677]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 567 zł
wifi w obiekcie
Duszniki-Zdrój 2 Zielona

Duszniki-Zdrój - Mazurek - pokoje do wynajęcia

pensjonaty - domy wczasowe w Dusznikach-Zdroju

2 Zielona, 57-340 Duszniki-Zdrój   

Posiadamy: 12 pokoi

Obiekt Mazurek - pokoje do wynajęcia znajduje się w miejscowości Duszniki-Zdrój. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 12 km, Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 15 km. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Błędne Skały ( 17 km), The Grandmothers Valley ( 32 km), Dworek Chopina ( 200 m). W pensjonacie zapewniono bezpłatne Wi-Fi. Zwierzęta są mile widziane.W każdej opcji zakwaterowania znajduje się prywatna łazienka. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę.Odległość ważnych miejsc od obiektu: Szczytna – ...
[ID BG.4529287]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 769 zł
wifi w obiekcie
Duszniki-Zdrój Józefa Wybickiego 35

Duszniki-Zdrój - Zielone Wzgórze

pensjonaty - domy wczasowe w Dusznikach-Zdroju

Józefa Wybickiego 35, 57-340 Duszniki-Zdrój   

Posiadamy: 9 pokoi

Obiekt Zielone Wzgórze, usytuowany w miejscowości Duszniki-Zdrój, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 13 km. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Dworek Chopina ( 1,1 km), Pijalnia Wód Mineralnych ( 13 km), Park Szachowy ( 13 km). Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 14 km.Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi. W wybranych pokojach zapewniono również w balkon.Odległość ważnych miejsc ...
[ID BG.5122170]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 229 zł
wifi w obiekcie
Kudowa-Zdrój Turystyczna 33

Kudowa-Zdrój - Pokoje Gościnne Monti

kwatery prywatne - pokoje gościnne w Kudowie-Zdroju

Turystyczna 33, 57-350 Kudowa-Zdrój   

Posiadamy: 1 pokój

Obiekt Pokoje Gościnne Monti położony jest w miejscowości Kudowa-Zdrój w regionie dolnośląskie i oferuje bezpłatne Wi-Fi, sprzęt do grillowania, ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 3 km.W niektórych opcjach zakwaterowania znajduje się także aneks kuchenny z lodówką i mikrofalówką.W obiekcie znajduje się taras, a okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu.Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 28 km, Aqua Park Kudowa-Zdrój – niecały kilometr.Doba ...
[ID BG.5689871]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 164 zł
wifi w obiekcie
Lewin Kłodzki Górska 1

Lewin Kłodzki - Hostel Polskie Wrota

hostele w Lewinie Kłodzkim

Górska 1, 57-343 Lewin Kłodzki   

Posiadamy: 16 pokoi

Obiekt Hostel Polskie Wrota usytuowany jest w miejscowości Lewin Kłodzki i oferuje ogród oraz wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 4,9 km, Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 21 km. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Aqua Park Kudowa-Zdrój ( 7,3 km), Dworek Chopina ( 11 km), Pijalnia Wód Mineralnych ( 21 km). Odległość ważnych miejsc od hostelu: Park Szachowy – 21 km.Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką. The double room includes a private bathroom fitted with a shower. ...
[ID BG.5731003]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 209 zł

Duszniki-Zdrój - Pensjonat Lissa

domki letniskowe i całoroczne w Dusznikach-Zdroju

71A, 57-340 Duszniki-Zdrój   

Posiadamy: 3 pokoje

Obiekt Pensjonat Lissa oferuje zakwaterowanie w miejscowości Duszniki-Zdrój. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Błędne Skały – 9,4 km, Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 14 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.Każda opcja zakwaterowania wyposażona jest w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem i mikrofalówkę. Do dyspozycji Gości jest też prywatna łazienka z prysznicem.Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu.Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 16 km, Dworek Chopina – 7,7 km.Doba hotelowa od godziny ...
[ID BG.5868180]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 450 zł
Szklarska Poręba Caritas 2a/2b

Szklarska Poręba - Stay4U Apartments Mariental Residence

apartamenty - mieszkania w Szklarskiej Porębie

Caritas 2a/2b, 58-580 Szklarska Poręba   

Posiadamy: 2 pokoje

Obiekt Stay4U Apartments Mariental Residence położony jest w miejscowości Szklarska Poręba oraz oferuje dostęp do sauny i wanny z hydromasażem. Odległość ważych miejsc od obiektu: PKS Szklarska Poręba – 1,8 km. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.Każda opcja zakwaterowania ma taras i wyposażona jest w telewizor z płaskim ekranem oraz pralkę. We wszystkich opcjach znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, jak również część wypoczynkowa z rozkładaną sofą oraz prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Wyposażenie ...
[ID BG.5983493]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 616 zł
Kudowa-Zdrój Kombatantów 5

Kudowa-Zdrój - Pensjonat Akacja

pensjonaty - domy wczasowe w Kudowie-Zdroju

Kombatantów 5, 57-350 Kudowa-Zdrój   

Posiadamy: 17 pokoi

Pensjonat Akacja jest położony w centrum Kudowy-Zdroju, zaledwie 150 metrów od parku zdrojowego i pijalni wód mineralnych. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi.Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Goście zakwaterowani w niektórych z nich mają też do dyspozycji balkon i część wypoczynkową. W każdym pokoju mieści się łazienka z prysznicem.Personel recepcji służy pomocą przez całą dobę. W wolnej chwili Goście mogą zrelaksować się w ogrodzie, w którym przygotowano sprzęt do grillowania i miejsce na ognisko. Dodatkowe ...
[ID BG.232832]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 309 zł
wifi w obiekcie
Karpacz ul. Żeromskiego 7/9

Karpacz - Perła Sudetów by Stay inn Hotels

pensjonaty - domy wczasowe w Karpaczu

ul. Żeromskiego 7/9, 58-540 Karpacz   

Posiadamy: 33 pokoi

Obiekt Perła Sudetów by Stay inn Hotels, położony w miejscowości Karpacz, oferuje ogród, zakwaterowanie w pokojach dla niepalących, bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach oraz wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Wang Church – 2,9 km. Oferta pensjonatu B&B obejmuje przechowalnię sprzętu narciarskiego. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Western City ( 5,5 km), Park Dinozaurów ( 27 km). Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.W każdym pokoju w obiekcie znajduje się szafa, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka. Pościel ...
[ID BG.244954]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 300 zł
wifi w obiekcie
Kamienna Góra Janiszów 2c

Kamienna Góra - PRZYSTAŃ NAD BOBREM

apartamenty - mieszkania w Kamiennej Górze

Janiszów 2c, 58-400 Kamienna Góra   

Posiadamy: 3 pokoje

Obiekt PRZYSTAŃ NAD BOBREM położony jest w miejscowości Kamienna Góra w regionie dolnośląskie i oferuje bezpłatne Wi-Fi, plac zabaw, ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Western City – 27 km.W obiekcie zapewniono część wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także prywatną łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów. Do dyspozycji Gości jest też taras, a z okien roztacza się widok na góry. Wyposażenie obejmuje także ...
[ID BG.255307]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 330 zł
wifi w obiekcie
Szklarska Poręba Oficerska 2

Szklarska Poręba - Pensjonat Magdalena

pensjonaty - domy wczasowe w Szklarskiej Porębie

Oficerska 2, 58-580 Szklarska Poręba   

Posiadamy: 15 pokoi

Obiekt Pensjonat Magdalena, usytuowany w miejscowości Szklarska Poręba, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking, wspólny salon oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kolejka Izerska – niecały kilometr. W pensjonacie zapewniono bezpłatne Wi-Fi. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Zakręt Śmierci ( 2,8 km), Park Dinozaurów ( 3,3 km). Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Szklarska Poręba – 1,7 km.W każdym pokoju w obiekcie zapewniono szafę, prywatną łazienkę, telewizor z płaskim ekranem, pościel, ...
[ID BG.1150237]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 387 zł
wifi w obiekcie
Świeradów-Zdrój Elizy Orzeszkowej 8

Świeradów-Zdrój - Perła Świeradowa

pensjonaty - domy wczasowe w Świeradowie Zdroju

Elizy Orzeszkowej 8, 59-850 Świeradów-Zdrój   

Posiadamy: 68 pokoi

Obiekt Perła Świeradowa położony jest w miejscowości Świeradów-Zdrój i oferuje bezpłatne Wi-Fi, ogród, dostęp do krytego basenu oraz sauny, a także widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zakręt Śmierci – 17 km, Kolejka Izerska – 20 km.W obiekcie serwowane jest śniadanie w formie bufetu.Na miejscu Goście mogą grać w bilard. Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników narciarstwa.Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Dinozaurów – 20 km, PKS Szklarska Poręba – 21 km. Lotnisko Lotnisko Wrocław znajduje się 142 km od obiektu.Doba ...
[ID BG.2290272]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 257 zł
wifi w obiekcie
basen w obiekcie
Kudowa-Zdrój 1 Maja 36 A

Kudowa-Zdrój - Apartamenty Gościnne Idylla

apartamenty - mieszkania w Kudowie-Zdroju

1 Maja 36 A, 57-350 Kudowa-Zdrój   

Posiadamy: 3 pokoje

Obiekt Apartamenty Gościnne Idylla, położony w miejscowości Kudowa-Zdrój, oferuje balkon oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 27 km, Aqua Park Kudowa-Zdrój – niecały kilometr, Dworek Chopina – 18 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 3 km znajduje się Stacja kolejowa Kudowa Zdrój.W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano sypialnię (1), aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Wyposażenie ...
[ID BG.2788883]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 200 zł
wifi w obiekcie

Polanica-Zdrój - Apartament Ella

apartamenty - mieszkania w Polanicy-Zdroju

1B Dąbrowskiego 1b/15, 57-320 Polanica-Zdrój   

Posiadamy: 1 pokój

Obiekt Apartament Ella położony jest w miejscowości Polanica-Zdrój. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 1,4 km, Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 25 km. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu. Oferta apartamentu obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.W apartamencie zapewniono sypialnię (1), salon oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i piekarnikiem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.Odległość ważnych miejsc od obiektu: Błędne Skały – 25 ...
[ID BG.2851068]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 310 zł
wifi w obiekcie
Karpacz ul.Saneczkowa 3/9

Karpacz - Schweizerhaus Apartments

apartamenty - mieszkania w Karpaczu

ul.Saneczkowa 3/9, 58-540 Karpacz   

Posiadamy: 2 pokoje

Obiekt Schweizerhaus Apartments, położony w miejscowości Karpacz, oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Wang Church – niecały kilometr, Western City – 7,7 km.W niektórych opcjach zakwaterowania zapewniono także aneks kuchenny z lodówką, płytą kuchenną i tosterem.Na miejscu dostępny jest taras, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu oraz narciarstwa.Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Dinozaurów – 26 km, PKS Szklarska Poręba – 27 km. Lotnisko Lotnisko Wrocław znajduje się 115 km od obiektu.Doba ...
[ID BG.2905293]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 434 zł
wifi w obiekcie
Polanica-Zdrój 4 Owcza

Polanica-Zdrój - Villa Adele

pensjonaty - domy wczasowe w Polanicy-Zdroju

4 Owcza, 57-320 Polanica-Zdrój   

Posiadamy: 7 pokoi

Obiekt Villa Adele, położony w miejscowości Polanica-Zdrój, oferuje dostęp do ogrodu z tarasem słonecznym. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – niecały kilometr, Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 24 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu.Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Szachowy – niecały kilometr, ...
[ID BG.3029774]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 325 zł
wifi w obiekcie
Kudowa-Zdrój Słoneczna 14

Kudowa-Zdrój - Willa Dunajec

pensjonaty - domy wczasowe w Kudowie-Zdroju

Słoneczna 14, 57-350 Kudowa-Zdrój   

Posiadamy: 12 pokoi

Obiekt Willa Dunajec, usytuowany w miejscowości Kudowa-Zdrój, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 1,5 km. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Aqua Park Kudowa-Zdrój ( 700 m), Dworek Chopina ( 18 km), Pijalnia Wód Mineralnych ( 27 km). Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 27 km.Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Szachowy – 27 km.Doba hotelowa od godziny 13:00 do 11:00.Pokój dwuosobowy. ...
[ID BG.3189125]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 187 zł
Szklarska Poręba Szosa Czeska 4 25

Szklarska Poręba - Apartament Mondi Kai II, piękna Willa przy szlaku na Szrenicę, mini SPA

apartamenty - mieszkania w Szklarskiej Porębie

Szosa Czeska 4 25, 58-580 Szklarska Poręba   

Posiadamy: 1 pokój

Obiekt Apartament Mondi Kai II, piękna Willa przy szlaku na Szrenicę, mini SPA, położony w miejscowości Szklarska Poręba, oferuje takie udogodnienia, jak bezpłatne Wi-Fi oraz telewizor z płaskim ekranem. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Wodospad Szklarki – 1,6 km, Wodospad Kamieńczyka – 1,6 km. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i jazdy na rowerze, dostępny jest także bezpłatny prywatny parking.Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę ...
[ID BG.3238077]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 514 zł
wifi w obiekcie
Szklarska Poręba 1 Kościuszki

Szklarska Poręba - Pod Chybotkiem

apartamenty - mieszkania w Szklarskiej Porębie

1 Kościuszki, 58-580 Szklarska Poręba   

Posiadamy: 2 pokoje

Obiekt Pod Chybotkiem położony jest w miejscowości Szklarska Poręba w regionie dolnośląskie i oferuje bezpłatne Wi-Fi, sprzęt do grillowania, ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Dinozaurów – 1,5 km.Na miejscu znajduje się telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka z prysznicem. Kuchnię wyposażono w lodówkę, płytę kuchenną oraz toster.Na miejscu znajduje się taras, a okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu i narciarstwa.Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zakręt Śmierci – 4,5 km, Kolejka Izerska ...
[ID BG.3266379]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 250 zł
wifi w obiekcie
Szklarska Poręba 17 A -C Kilińskiego

Szklarska Poręba - RentPlanet - Apartamenty Kilińskiego

apartamenty - mieszkania w Szklarskiej Porębie

17 A -C Kilińskiego, 58-580 Szklarska Poręba   

Posiadamy: 22 pokoi

Obiekt RentPlanet - Apartamenty Kilińskiego oferuje zakwaterowanie w miejscowości Szklarska Poręba. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Szklarska Poręba – 1,5 km, Kolejka Izerska – 2,8 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.W każdej opcji zakwaterowania znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, jak również część wypoczynkowa z rozkładaną sofą, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Wyposażenie obejmuje również płytę kuchenną, ...
[ID BG.3704178]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 502 zł
wifi w obiekcie
Szklarska Poręba Górna 19A-C

Szklarska Poręba - RentPlanet - Studio Górna Resorts

apartamenty - mieszkania w Szklarskiej Porębie

Górna 19A-C, 58-580 Szklarska Poręba   

Posiadamy: 5 pokoi

Obiekt RentPlanet - Studio Górna Resorts oferuje zakwaterowanie w miejscowości Szklarska Poręba. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Dinozaurów – 1,9 km, Zakręt Śmierci – 1,8 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.Każdą opcję zakwaterowania wyposażono w telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji Gości jest balkon, jadalnia, aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem oraz prywatna łazienka z prysznicem, bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. Wyposażenie obejmuje również lodówkę, mikrofalówkę, ...
[ID BG.3945639]
Rezerwuj teraz!
Dostępny pokój już od 397 zł
wifi w obiekcie

Tanie noclegi w górach - polub nas na FB

WPolskichGorach.pl oraz nasi partnerzy (Google) wykorzystujemy technologie cookies w celach marketingowych, statystycznych i reklam spersonalizowanych i niespersonalizowanych (wykorzystując geolokalizacje i charakterystykę urządzenia). Klikając -zgoda- wyrażasz zgodę na stosowanie cookies przez nas i naszych partnerów oraz na przetwarzanie Twoich danych w momencie korzystania z portalu. Możesz w każdej chwili wycofać swoją zgodę lub wnieść sprzeciw zarządzając ustawieniami cookies w swojej przeglądarce.

więcej informacji o RODOZGODA
x