Obiekt Zielony Domek Słoszów 3 oferuje balkon oraz widok na góry. Do dyspozycji Gości jest również czajnik. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – około 13 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 12 km znajduje się Stacja kolejowa Kudowa Zdrój.
W domu wakacyjnym zapewniono kilka sypialni (2), kuchnię z lodówką i mikrofalówką, telewizor z płaskim ekranem, część wypoczynkową oraz łazienkę (1).
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworek Chopina – 3,9 km, Pijalnia Wód Mineralnych – 13 km.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 2 sypialniami. Boasting a private entrance, this holiday home also comes with 2 bedrooms, 1 bathroom and a seating area. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-fitted kitchen. The holiday home also includes a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also features a wardrobe and a flat-screen TV. The unit has 3 beds. Dom wakacyjny - 4 osobowy.
Noclegi w Dusznikach-Zdroju
Duszniki-Zdrój opis: Na przełomie X i XI wieku wzniesiono drewnianą warownię. Pierwsze wzmianki o samym mieście pochodzą z 1324. W 1346 otrzymało prawa miejskie. Z XV wieku pochodzą pierwsze wzmianki o istnieniu źródła leczniczego. W okresie wojen religijnych zamek został zajęty przez husytów. Do dziś pozostały resztki murów i fragment wieży. Pod koniec XVI wieku rozwija się przemysł tkacki i papierniczy, wzniesiono murowany kościół pod wezwaniem św. Piotra i Pawła. Wojna trzydziestoletnia wstrzymała rozwój miasta. Jego odrodzenie nastąpiło w drugiej połowie XVII wieku. Od 1769 Duszniki stają się oficjalnym uzdrowiskiem poprzez wpisanie "Zimnego Zdroju" na listę źródeł leczniczych. W 1797 w prowizorycznie wzniesionej szopie w 6 wannach rozpoczęto leczenie kuracyjne. Na początku XIX wieku Duszniki stały się jednym z najznaczniejszych uzdrowisk w regionie. W 1817 odkryte zostaje kolejne źródło "Źródło Ulryki", obecnie znane jako "Jan Kazimierz". w 1877 oddano do użytku palmiarnię wraz z salą koncertową (obecnie Pijalnia Zdrojowa). W 1897 (inne źródła podają rok 1896) w 60. rocznicę pobytu w Dusznikach Fryderyka Chopina odsłonięty zostaje obelisk z jego wizerunkiem. Po II wojnie światowej Duszniki przyznano Polsce. Dotychczasowa ludność miasta została wysiedlona do Niemiec. Jako że Duszniki uniknęły zniszczeń wojennych, już w 1946 zorganizowano tu I Międzynarodowy Festiwal Chopinowski. W latach 1958-1962 zrekonstruowano stare ujęcia wód mineralnych (Pieniawa Chopina i Jan Kazimierz), wybudowano nowe oraz przeprowadzono remont kapitalny pijalni wód mineralnych. W 1968 w starym młynie papierniczym powstało Muzeum Papiernictwa. W 1971 uruchomiono czerpalnię papieru, gdzie do tej pory odbywa się produkcja papieru metodami tradycyjnymi.