Obiekt Domek z widokiem na Tatry oferuje balkon oraz widok na góry. Do dyspozycji Gości jest również czajnik. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Termy Bania – około 12 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Dworzec PKP Zakopane ( 12 km).
W domku zapewniono taras, 4 sypialnie, salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także 2 łazienki z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na miasto. W domku zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu Domek z widokiem na Tatry znajduje się sprzęt do grillowania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Aqua Park Zakopane – 12 km, Gubałówka – 14 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Poprad-Tatry, znajduje się 61 km od obiektu Domek z widokiem na Tatry. Goście mogą skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Willa. The fireplace is the standout feature of this villa. Boasting a private entrance, this villa features 1 living room, 4 separate bedrooms and 2 bathrooms with a walk-in shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-fitted kitchen. The villa also comes with a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this villa also features soundproof walls and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 7 beds. Willa - 11 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 100 mkw.
Noclegi w Gliczarowie Górnym
Gliczarów Górny opis: Teren obecnego Gliczarowa stanowił obszar pasterski należący do przyległych wsi. W związku z tym w okolicy powstawały szałasy pasterskie, które służyły pasterzom i ich rodzinom za mieszkanie latem; później jako stałe miejsce zamieszkania. Od tego momentu można już mówić o początkach osadnictwa na terenie Gliczarowa Górnego. Czas ten przypada na XVII wiek. Osadnicy przybywali z okolicznych wsi, a także i z Węgier. Gliczarów Górny liczył już wtedy 12 zagród. Pierwsza pisemna wzmianka o miejscowości pochodzi z 1630 roku, następna pojawia się kilkanaście lat później, gdy król polski Jan Kazimierz w 1649 roku mianował sołtysem wsi Andrzeja Bafię. Wieś nosiła wówczas nazwę Gleycarów (dotyczyło to zarówno Dolnego jak i Górnego Gliczarowa). Gliczarów szczyci się wybitnym mieszkańcem niezwykle utalentowanym ludowym rzeźbiarzem. Mowa tu o Wojciechu Kułach Wawrzyńcoku (1812-1897). Jemu to zawdzięcza swoje trzy piękne i oryginalne ołtarze Stary Kościół przy ul. Kościeliskiej w Zakopanem. Natomiast w Gliczarowie Górnym na Jurzystych stoi wykonany przez niego kamienny świątek- św. Jan Nepomucen. Działania wojenne na obszarach Gliczarowa Górnego dały się we znaki mieszkańcom na początku 1940 roku. Wraz z wyzwoleniem Podhala, nadeszło także i wyzwolenie wsi. Intensywny rozwój miejscowości nastąpił, gdy w 1969 roku zbudowano wodociąg wiejski oraz gdy w 1976 roku utwardzono drogę z Bukowiny Tatrzańskiej. Dzięki pracowitości mieszkańców Gliczarowa Górnego i Stołowego, Pogórze Gliczarowskie stało się dobrze zagospodarowanym terenem, oferującym turystom swą bogatą bazę turystyczną zarówno w okresie zimowym jak i latnim.