Obiekt Domki inNatura oferuje różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono klimatyzację i balkon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – 4,4 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.
Wszystkie opcje zakwaterowania mają taras, kuchnię z lodówką, jadalnię oraz prywatną łazienkę wyposażoną w prysznic i suszarkę do włosów. Do dyspozycji Gości jest też telewizor z płaskim ekranem. Wyposażenie obejmuje również zmywarkę, mikrofalówkę, płytę kuchenną, ekspres do kawy i czajnik.
Na miejscu dostępny jest ogród ze sprzętem do grillowania, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i narciarstwa.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Narciarstwa – 18 km, Szlak Papieski w Beskidzie Żywieckim – 25 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Willa. Jest to willa z sauną i kominkiem. Ta klimatyzowana willa z prywatnym wejściem mieści 2 salony, 4 oddzielne sypialnie oraz 2 łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. W dobrze wyposażonej kuchni przygotowano płytę kuchenną, lodówkę, przybory kuchenne i zmywarkę do naczyń. Goście zakwaterowani w tej willi mogą korzystać z grilla. Udogodnienia obejmują taras z widokiem na góry, pralkę oraz telewizor z płaskim ekranem. W tej opcji zakwaterowania dostępnych jest 8 łóżek. Willa - 9 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 130 mkw. ;
Willa. Jest to willa z kominkiem i sauną. Ta klimatyzowana willa z prywatnym wejściem mieści 4 oddzielne sypialnie, 2 salony oraz 2 łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. W dobrze wyposażonej kuchni przygotowano płytę kuchenną, lodówkę, przybory kuchenne oraz zmywarkę do naczyń. Goście zatrzymujący się w tej willi mogą korzystać z grilla. Ta willa z tarasem z widokiem na góry oferuje ponadto pralkę i telewizor z płaskim ekranem. W tej opcji zakwaterowania dostępnych jest 8 łóżek. Willa - 9 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 130 mkw. ;
Willa. Jest to willa z sauną oraz kominkiem. Ta klimatyzowana willa z prywatnym wejściem mieści 2 salony, 4 oddzielne sypialnie oraz 2 łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. W kompletnie wyposażonej kuchni przygotowano płytę kuchenną, lodówkę, zmywarkę do naczyń oraz przybory kuchenne. Goście zakwaterowani w tej willi mogą korzystać z grilla. Ta willa z tarasem z widokiem na góry oferuje również pralkę i telewizor z płaskim ekranem. W tej opcji zakwaterowania dostępnych jest 8 łóżek. Willa - 9 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 130 mkw. ;
Willa. Jest to willa z sauną i kominkiem. Ta klimatyzowana willa z prywatnym wejściem mieści 4 oddzielne sypialnie, 2 salony oraz 2 łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. W dobrze wyposażonej kuchni przygotowano lodówkę, płytę kuchenną, przybory kuchenne i zmywarkę do naczyń. Goście zatrzymujący się w tej willi mogą korzystać z grilla. Ta willa oferuje ponadto pralkę i telewizor z płaskim ekranem. Znakomitym miejscem na relaks jest taras z widokiem na góry. W tej opcji zakwaterowania dostępnych jest 8 łóżek. Willa - 9 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 130 mkw.
Noclegi w Istebnej
Istebna opis: Pierwszą osadą na terenie Istebnej były Jasnowice, powstały one najprawdopodobniej w połowie XVI; urbarz z roku 1552 określa je jako świeżo założoną wieś. Pod koniec tego też wieku na stokach południowych Złotego Gronia pojawili się osadnicy, tworząc podstawy pod rozwój nowej wsi Istebnej. Jednak pierwsza wzmianka o tej wsi ukazuje się w urbarzu Księstwa Cieszyńskiego dopiero w 1621 roku – spisano w nim wszystkich osadników oraz ich powinności, które miały obowiązywać od 1643 roku. Dlatego lata 1621-1643 uznawane są za okres kształtowania się organizacji wsi. Osadnicy Istebnej zobowiązani byli wobec księcia cieszyńskiego do produkcji gontów jak również do wyrębu drewna i spławiania go rzeką Olzą do Cieszyna. Drewna z Istebnej używano też m.in. do budowy szańców jabłonkowskich.