Obiekt Domek pod Złotym Groniem oferuje taras, patio oraz widok na rzekę. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Narciarstwa – około 15 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 1,2 km znajduje się Ośrodek narciarski Zagroń Istebna.
W domu wakacyjnym z 2 sypialniami zapewniono bezpłatne Wi-Fi, telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz aneks kuchenny z lodówką i mikrofalówką. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: eXtreme Park – 24 km, COS Skrzyczne Ski Centre – 28 km.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 2 sypialniami. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-fitted kitchenette. The holiday home also includes a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also features a private entrance and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 6 beds. Dom wakacyjny - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Noclegi w Istebnej
Istebna opis: Wieś w powiecie cieszyńskim w województwie śląskim, siedziba gminy Istebna. Wieś leży w historycznych granicach regionu Śląska Cieszyńskiego. Powierzchnia sołectwa wynosi 4741 ha, a liczba ludności 5104[2], co daje gęstość zaludnienia równą 107,7 os./km². Miejscowość turystyczna położona w Beskidzie Śląskim w pobliżu granicy z Czechami i Słowacją na zboczach Złotego Gronia na wysokości 590–620 m n.p.m. Krajobraz miejscowości to głównie tereny górzyste z zalesieniami. Przez miejscowość przepływa rzeka Olza. Wraz z Jaworzynką i Koniakowem tworzy tzw. Beskidzką Trójwieś. Obecnie jedynie niewielka część ludności utrzymuje się z rolnictwa. Większość żyje z pracy w leśnictwie, usługach, obsłudze ruchu turystycznego lub z pracy w sąsiednich miastach: Wiśle, Ustroniu lub Skoczowie. Niewielka część mieszkańców nadal pracuje w kopalniach węgla kamiennego w rejonie Jastrzębia-Zdroju. Wieś jest ośrodkiem sportowym, szczególnie dzięki rozbudowanym narciarskim trasom biegowym na przełęczy Kubalonka oraz kompleksowi narciarskiemu Zagroń Istebna, często odwiedzanemu przez prezydenta Bronisława Komorowskiego.