Obiekt Apartament w zabytkowym budynku położony jest w miejscowości Iwonicz-Zdrój i oferuje widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Skansen w Sanoku – 38 km, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa – 13 km. Na miejscu zapewniono balkon oraz bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie zapewniono sypialnię (1), kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1).
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Biuro Wystaw Artystycznych – 16 km, Magurski Park Narodowy – 33 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Rzeszów-Jasionka, znajduje się 85 km od obiektu Apartament w zabytkowym budynku.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 13:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. The apartment has 1 bedroom, 1 bathroom and a kitchen. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. The apartment features heating, a balcony and garden views. The unit has 2 beds. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 36 mkw.
Noclegi w Iwoniczu Zdroju
Iwonicz-Zdrój opis: Iwonicz-Zdrój jest jednym z najstarszych polskich uzdrowisk. Lecznictwo uzdrowiskowe rozwinęło się gdy dr Wojciech Oczko, nadworny lekarz króla Stefana Batorego, po raz pierwszy opisał walory lecznicze iwonickich wód mineralnych. W roku 1793 wybudowano pierwsze łazienki. Właściwe uzdrowisko założone zostało jednakże dopiero w roku 1837 przez rodzinę Załuskich. W XIX wieku Iwonicz-Zdrój był ośrodkiem życia towarzyskiego i kulturalnego. Przebywało tu wiele znanych osobistości świata literackiego i artystycznego. Naturalnymi środkami leczniczymi w uzdrowisku są wody mineralne i borowina. Źródła mineralne posiadają głównie wody typu chlorkowo-wodorowęglanowo-sodowo-jodkowo-bromkowe z zawartością wolnego dwutlenku węgla. Obok nich występują słabo zmineralizowane wody siarczkowe. Wody używane są do kuracji pitnej, kąpieli mineralnych i warzenia iwonickiej soli jodkowo-bromowej. Borowina używana jest do okładów, kąpieli i produkcji kostki borowinowej. Leczy się tu głównie choroby reumatyczne, narządy ruchu, choroby układu trawiennego i oddechowego. Osobliwością turystyczną Iwonicza-Zdroju jest zabytkowe centrum starego uzdrowiska, na które składają się XIX-wieczne obiekty drewniane w tzw. stylu szwajcarskim i późnoklasycystycznym oraz stary park zdrojowy.