Obiekt Domek HAWRAŃ oferuje patio oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również czajnik. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Termy Bania – około 10 km. W okolicy domku panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i kajakarstwa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W domku zapewniono kilka sypialni (3), kilka łazienek (3), pościel, ręczniki, jadalnię oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Do dyspozycji Gości jest także telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz taras z widokiem na góry.
Obiekt Domek HAWRAŃ zapewnia punkt sprzedaży karnetów narciarskich i bezpośredni dostęp do stoku narciarskiego. Na miejscu dostępny jest też ogród.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ścieżka w koronach drzew – 18 km, Dworzec PKP Zakopane – 24 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Domek z 3 sypialniami. Featuring a private entrance, this chalet is comprised of a kitchenette, 3 bedrooms and 3 bathrooms with a walk-in shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the kitchenette. The chalet also has a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this chalet also offers soundproof walls and a flat-screen TV with satellite channels. The unit offers 10 beds. Domek - 10 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 65 mkw.
Noclegi w Jurgowie
Jurgów opis: Miejscowość została założona w 1546 roku na prawie wołoskim w dobrach klucza zamku niedzickiego. W tym czasie całe Zamagurze, w którego obrębie jest położona, należało do państwa niedzickiego, stanowiącego część Królestwa Węgier. Właścicielem tego państwa był Olbracht Łaski. Według legendy zasadźcą wsi, a zarazem jej pierwszym sołtysem był zbójnik Jurko, od którego pochodzi nazwa miejscowości, a który wraz ze swoją dwunastoosobową drużyną przybył tu z migracją podkarpacką. W dokumentach z lat 1589-1595 dotyczących sprzedaży klucza dunajeckiego przez Olbrachta Łaskiego na rzecz György Horvátha wieś wspomniana jest tam pod węgierską nazwą Gyurgow.