Obiekt Pokoje Gościnne u Ady położony jest w miejscowości Jurgów w regionie małopolskie i oferuje bezpłatne Wi-Fi, plac zabaw, ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Termy Bania – 8 km.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ścieżka w koronach drzew – 21 km, Dworzec PKP Zakopane – 22 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój trzyosobowy z widokiem na góry. Jest to pokój trzyosobowy z balkonem. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój trzyosobowy z widokiem na góry. Ten pokój trzyosobowy dysponuje balkonem z widokiem na ogród i prywatną łazienką z prysznicem typu walk-in. Jego wyposażenie obejmuje szafę i czajnik elektryczny. W tej opcji zakwaterowania dostępne są 3 łóżka. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój Trzyosobowy z prywatną łazienką. The triple room provides a wardrobe and an electric kettle, as well as a private bathroom featuring a walk-in shower. This triple room offers heating, a TV and garden views. The unit offers 3 beds. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw.
Noclegi w Jurgowie
Jurgów opis: Miejscowość została założona w 1546 roku na prawie wołoskim w dobrach klucza zamku niedzickiego. W tym czasie całe Zamagurze, w którego obrębie jest położona, należało do państwa niedzickiego, stanowiącego część Królestwa Węgier. Właścicielem tego państwa był Olbracht Łaski. Według legendy zasadźcą wsi, a zarazem jej pierwszym sołtysem był zbójnik Jurko, od którego pochodzi nazwa miejscowości, a który wraz ze swoją dwunastoosobową drużyną przybył tu z migracją podkarpacką. W dokumentach z lat 1589-1595 dotyczących sprzedaży klucza dunajeckiego przez Olbrachta Łaskiego na rzecz György Horvátha wieś wspomniana jest tam pod węgierską nazwą Gyurgow.