Obiekt FlowMove Retreat Kamesznica oferuje ogród, taras i sprzęt do grillowania. Z okien roztacza się widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – około 14 km. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i narciarstwa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
Oferta domu wakacyjnego obejmuje kilka sypialni (3), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i czajnikiem, a także kilka łazienek (2) z bidetem oraz prysznicem. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt FlowMove Retreat Kamesznica oferuje wypożyczalnię rowerów.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Szlak Papieski w Beskidzie Żywieckim – 16 km, Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Dębina – 25 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 3 sypialniami. This holiday homes standout feature is the fireplace. This spacious holiday home features 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a bath and a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-equipped kitchen. The holiday home also comes with a barbecue. The holiday home features a private entrance, a tea and coffee maker, a seating area as well as a terrace with garden views. The unit has 2 beds and 6 futons. Dom wakacyjny - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 190 mkw.
Noclegi w Kamesznicy
Kamesznica opis: Historycznie miejscowość jest częścią Księstwa oświęcimskiego. W 1564 roku wraz z całym księstwem oświęcimskim i zatorskim tereny te znajdowały się w granicach Korony Królestwa Polskiego w województwie krakowskim w powiecie śląskim. Po unii lubelskiej w 1569 księstwo Oświęcimia i Zatora stało się częścią Rzeczypospolitej Obojga Narodów w granicach, której pozostawało do I rozbioru Polski w 1772. Wymieniona jest w dwóch dokumentach służących administracji do ściągania podatków: oblaty taryfy łanowej z 1673 oraz taryfy podatkowej Rzeczypospolitej z 1772 roku.