Obiekt Triventi z widokiem na Śnieżkę oferuje balkon oraz widok na góry. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Western City – około 7,4 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 1,3 km znajduje się Wang Church.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano taras, sypialnię (1), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Dinozaurów – 26 km, PKS Szklarska Poręba – 27 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Wrocław, znajduje się 115 km od obiektu Triventi z widokiem na Śnieżkę.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. This apartment features a fireplace. Guests can make meals in the kitchenette that comes with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a terrace with mountain views, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Noclegi w Karpaczu
Karpacz opis: Osada powstała w XII wieku. Pierwsze zapiski o Karpaczu pojawiły się w "Księgach Walońskich" z końcem XIV wieku. Podczas wojny 30-letniej na terenie Karpacza osiedlili się uciekinierzy religijni z Czech. Po wybudowaniu kaplicy św. Wawrzyńca na Śnieżce miasto znalazło się na szlaku tzw. turystyki pielgrzymkowej. Poświęcony w dniu 28 lipca 1844 r. drewniany kościółek ewangelicki stał się atrakcją turystyczną Karpacza – znaną obecnie jako Świątynia Wang. W związku z napływem turystów w II połowie XIX wieku nastąpił rozwój osady: powstały hotele, zajazdy i gospody. W 1945 r. miejscowość została wcielona do Polski. Przez kilka pierwszych tygodni używano nazwy Szterlingowo, dla uczczenia dowódcy patrolu wojskowego. Ostatecznie Komisja Ustalania Nazw Miejscowości w maju 1946 r. przyjęła nazwę Karpacz. Pozostałą niemiecką ludność wysiedlono do Niemiec.