Obiekt Willa Kaliniec położony jest w miejscowości Karpacz i oferuje bezpłatne Wi-Fi, ogród z tarasem oraz widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Western City – 3,2 km, Wang Church – 5,9 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
Niektóre opcje zakwaterowania mają balkon i część wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Dinozaurów – 27 km, PKS Szklarska Poręba – 27 km. Lotnisko Lotnisko Wrocław znajduje się 112 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W celu zagwarantowania rezerwacji konieczne jest wpłacenie depozytu przelewem bankowym. Po otrzymaniu rezerwacji personel obiektu Kaliniec skontaktuje się z Gośćmi w celu przekazania szczegółowych informacji.Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Jest to pokój z prywatną łazienką i telewizorem. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Jest to pokój z prywatną łazienką i telewizorem. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Pokój Czteroosobowy. Jest to pokój z prywatną łazienką i telewizorem. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw. ;
Apartament dwuosobowy typu Standard Suite. The unit offers 5 beds. Apartament typu Suite - 4 osobowy.
Noclegi w Karpaczu
Karpacz opis: Osada powstała w XII wieku. Pierwsze zapiski o Karpaczu pojawiły się w "Księgach Walońskich" z końcem XIV wieku. Podczas wojny 30-letniej na terenie Karpacza osiedlili się uciekinierzy religijni z Czech. Po wybudowaniu kaplicy św. Wawrzyńca na Śnieżce miasto znalazło się na szlaku tzw. turystyki pielgrzymkowej. Poświęcony w dniu 28 lipca 1844 r. drewniany kościółek ewangelicki stał się atrakcją turystyczną Karpacza – znaną obecnie jako Świątynia Wang. W związku z napływem turystów w II połowie XIX wieku nastąpił rozwój osady: powstały hotele, zajazdy i gospody. W 1945 r. miejscowość została wcielona do Polski. Przez kilka pierwszych tygodni używano nazwy Szterlingowo, dla uczczenia dowódcy patrolu wojskowego. Ostatecznie Komisja Ustalania Nazw Miejscowości w maju 1946 r. przyjęła nazwę Karpacz. Pozostałą niemiecką ludność wysiedlono do Niemiec.