Obiekt Apollo & SPA Karpacz położony jest w spokojnej części Karpacza, 700 metrów od wyciągu narciarskiego Kolorowa. Oferuje on zakwaterowanie w przestronnych pokojach z bezpłatnym Wi-F i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Z prywatnego parkingu korzystać można za dodatkową opłatą w wysokości 30 PLN za dobę.
Wszystkie pokoje w obiekcie Apollo & SPA Karpacz są przestronne. W każdym z nich znajduje się łazienka oraz sejf. Większość pokoi dysponuje balkonem z widokiem na Karpacz lub Karkonosze.
Obiekt Apollo & SPA Karpacz dzieli 10 minut spacerem od centrum Karpacza. Słynna świątynia Wang oddalona jest o zaledwie 1,5 km.
Każdego ranka w obiekcie serwowane jest urozmaicone śniadanie. Hotelowa restauracja zaprasza na dania kuchni międzynarodowej. Goście mogą również odwiedzić hotelowy bar, czynny do ostatniego klienta.
W cenę wszystkich pokoi wliczony jest dostęp do sauny. Hotel organizuje także lekcje w szkółce narciarskiej i dysponuje gabinetem masażu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Pokój jednoosobowy. Są to klasycznie urządzone pokoje z pastelowymi ścianami i drewnianymi meblami. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Są to klasycznie urządzone pokoje z pastelowymi ścianami i drewnianymi meblami. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój Czteroosobowy. Są to klasycznie urządzone pokoje z pastelowymi ścianami i drewnianymi meblami. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Pokój dwuosobowy. Ten pokój dwuosobowy mieści łazienkę i wyposażony jest w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw.
Noclegi w Karpaczu
Karpacz opis: Osada powstała w XII wieku. Pierwsze zapiski o Karpaczu pojawiły się w "Księgach Walońskich" z końcem XIV wieku. Podczas wojny 30-letniej na terenie Karpacza osiedlili się uciekinierzy religijni z Czech. Po wybudowaniu kaplicy św. Wawrzyńca na Śnieżce miasto znalazło się na szlaku tzw. turystyki pielgrzymkowej. Poświęcony w dniu 28 lipca 1844 r. drewniany kościółek ewangelicki stał się atrakcją turystyczną Karpacza – znaną obecnie jako Świątynia Wang. W związku z napływem turystów w II połowie XIX wieku nastąpił rozwój osady: powstały hotele, zajazdy i gospody. W 1945 r. miejscowość została wcielona do Polski. Przez kilka pierwszych tygodni używano nazwy Szterlingowo, dla uczczenia dowódcy patrolu wojskowego. Ostatecznie Komisja Ustalania Nazw Miejscowości w maju 1946 r. przyjęła nazwę Karpacz. Pozostałą niemiecką ludność wysiedlono do Niemiec.