Obiekt Apartamenty w Starym Browarze 3 oferuje centrum fitness oraz widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Minieuroland – około 3,8 km. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólny salon oraz bezpłatne WiFi.
W apartamencie zapewniono 3 sypialnie, kuchnię z mikrofalówką, telewizor z płaskim ekranem, część wypoczynkową oraz 2 łazienki, w tym jedna z prysznicem.
Obiekt Apartamenty w Starym Browarze 3 oferuje saunę. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu.
Najbliższe lotnisko, Lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu, znajduje się 76 km od obiektu Apartamenty w Starym Browarze 3.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament typu Penthouse. The sauna is a top feature of this apartment. Boasting a private entrance, this spacious apartment also comes with 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a walk-in shower. Meals can be prepared in the kitchen, which features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment has tiled floors, a seating area with a flat-screen TV, a dining area, a wardrobe as well as mountain views. The unit has 7 beds. Apartament - 13 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 123 mkw.
Noclegi w Kłodzku
Kłodzko opis: Pierwsza wzmianka o istnieniu grodu obronnego o nazwie Kłodzko pochodzi z 981 roku. W roku 1114 gród został niemal doszczętnie spalony przez czeskiego księcia Sobiesława. On również, już jako władca Czech odbudował w roku 1129 miasto. Na mocy układu pokojowego, który podpisali w 1137 roku Sobiesław i król polski Bolesław Krzywousty, Ziemia Kłodzka stała się własnością Czech. Rozwój miasta trwa nieustannie aż do wybuchu wojen husyckich w XV wieku, które przynoszą ogólne wyludnienie i zubożenie miasta, pogłębione licznymi pożarami, epidemiami oraz niebezpiecznymi wylewami Nysy. Dopiero wiek XVI przynosi ponowny rozkwit Kłodzka - miasto wybudowało wówczas wodociągi(1540), szpital, przebudowało ratusz miejski(1549). Rysujący się jednak rozłam pomiędzy miastem, a feudalnym ziemiaństwem daje o sobie znać w czasie wojny trzydziestoletniej (1619-1649). Ludność miasta, licząca na początku wojny ok. 7 tys. mieszkańców zmniejsza się o przeszło połowę. Kłodzko traci większość przywilejów nadanych w wiekach wcześniejszych i pogrąża się w trwającym prawie półtora stulecia letargu. Na początku XIX wieku Kłodzko zaczyna powoli dźwigać się z upadku - nie jest to jednak jednoznaczne z rozkwitem i powrotem do dawnej świetności. Miasto zamieszkane było głównie przez średnią i niższą burżuazję, urzędników, uczącą się młodzież oraz wojsko. Przywrócony został samorząd. Dopiero kontrybucja wpłacona w 1871 roku przez Francję wpływa na rozwój drobnego przemysłu, handlu i rzemiosła, a nade wszystko budownictwa. Z inwestycji miasta w drugiej połowie XIX wieku wymienić należy rozbudowę połączeń kolejowych i budowę dworca miejskiego, uruchomienie gazowni (1864) i elektrowni (1880) oraz budowę nowoczesnego wodociągu i kanalizacji miejskiej (1886).