Obiekt Apartament nad Gorczańskim Strumieniem znajduje się w miejscowości Koninki i oferuje bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą podziwiać widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Termy Bania – 43 km. Na miejscu znajduje się balkon i taras słoneczny.
W apartamencie zapewniono 1 sypialnię, kuchnię z lodówką i piekarnikiem, telewizor z płaskim ekranem, część wypoczynkową oraz 1 łazienkę z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Goście mogą odprężyć się w ogrodzie lub we wspólnym salonie.
Najbliższe lotnisko, Lotnisko Kraków-Balice, znajduje się 74 km od obiektu Apartament nad Gorczańskim Strumieniem.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. The fully equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The apartment provides a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as garden views. The unit offers 2 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 43 mkw.
Noclegi w Koninkach
Koninki opis: Pierwsze wzmianki na temat osadnictwa na terenie sołectwa Poręby Wielkiej, pochodzą już z aktów z 1234 roku. W 1254 pojawia się źródło mówiące o nazwie potoku Koninka, gdzie potok ten figuruje pod nazwą Cuna Parwa (Kuna mała), tym czasem kiedy potok Konina miał nazwę Cuna Magna (Kuna wielka). Pierwsza wzmianka na temat przysiółka wsi Koninki dla Poręby Wielkiej pojawia się w 1677 roku. Z czasem grupa etnograficzna Koninek wyodrębniła się od reszty i zaczęła być znana dopiero w XIX wieku.