Obiekt Coco apartment 1 oferuje bezpłatne WiFi oraz widok na miasto. Położony jest on w samym centrum miejscowości Kraków. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dom strachu Lost Souls Alley – 600 m, Kościół Mariacki – 700 m. Obiekt zapewnia wspólną kuchnię. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Brama Floriańska ( 400 m).
W apartamencie do dyspozycji Gości przygotowano 1 sypialnię, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także 1 łazienkę z prysznicem. Wyposażenie obejmuje także telewizor z płaskim ekranem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W pobliżu obiektu Coco apartment 1 znajdują się liczne atrakcje, takie jak Dworzec PKP Kraków Główny, Centrum handlowe Galeria Krakowska i Zamek Królewski na Wawelu. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Kraków-Balice, znajduje się 17 km od obiektu Coco apartment 1.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. Featuring a private entrance, this apartment is comprised of 1 bedroom and 1 bathroom with a shower. Meals can be prepared in the well-fitted kitchenette, which comes with a refrigerator, kitchenware, a microwave and an electric kettle. This apartment features parquet floors, heating, a flat-screen TV and city views. The unit offers 1 bed. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
Noclegi w Krakowie
Kraków opis: Kraków jest jednym z najstarszych miast Polski, z wieloma wartościowymi obiektami architektonicznymi. Działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych gromadzących bezcenne zabytki. W przeszłości miasto należało do Ligi Hanzeatyckiej zrzeszającej najważniejsze ośrodki handlowe w Europie. Do 1795 r. Kraków był formalnie stolicą Polski, a do 1611 r. siedzibą władców państwa polskiego. W latach 1596–1795, czyli do III rozbioru Polski, jako stolica Rzeczypospolitej funkcje stołeczne dzielił z Warszawą, która stała się miastem rezydencjalnym króla. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla.