Dom Casimi znajduje się w samym sercu dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz, w odległości krótkiego spaceru od Rynku Głównego oraz Zamku Królewskiego na Wawelu.
Objęte zakazem palenia pokoje są klasycznie urządzone i utrzymane w ciepłych kolorach. W każdym z nich znajduje się telewizor oraz łazienka z prysznicem. W pokojach można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.
Goście mogą zjeść posiłek w restauracji mieszczącej się w tym samym budynku. W okolicy znaleźć można wiele barów i kawiarni.
Dom Casimi oferuje usługi biura informacji turystycznej, transfer z i na lotnisko oraz wypożyczalnię rowerów.
Dworzec kolejowy Kraków Główny znajduje się około 1,6 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Pokój dwuosobowy typu Standard. Jest to elegancki pokój z ciężkimi drewnianymi meblami. Pokój dysponuje łazienką. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe. Jest to elegancki i przestronny pokój z drewnianymi meblami. Zapewnia on telewizor, radio oraz bezpłatny dostęp do internetu. Udogodnienia obejmują zestaw do parzenia kawy i herbaty. Z pokoju roztacza się widok na Kazimierz. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw. ;
Pokój Trzyosobowy typu Deluxe. Jest to elegancki pokój z ciężkimi drewnianymi meblami. Zapewnia on telewizor, radio oraz bezpłatny dostęp do internetu. Do dyspozycji Gości jest również zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokój Trzyosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Standard Plus. The double room features a tea and coffee maker, a carpeted floor, as well as a private bathroom boasting a shower. This double room provides heating, a flat-screen TV and city views. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
Noclegi w Krakowie
Kraków opis: Kraków jest jednym z najstarszych miast Polski, z wieloma wartościowymi obiektami architektonicznymi. Działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych gromadzących bezcenne zabytki. W przeszłości miasto należało do Ligi Hanzeatyckiej zrzeszającej najważniejsze ośrodki handlowe w Europie. Do 1795 r. Kraków był formalnie stolicą Polski, a do 1611 r. siedzibą władców państwa polskiego. W latach 1596–1795, czyli do III rozbioru Polski, jako stolica Rzeczypospolitej funkcje stołeczne dzielił z Warszawą, która stała się miastem rezydencjalnym króla. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla.