Obiekt Austeria Klezmer Hois usytuowany jest w budynku z XV wieku w centrum krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Oferuje on cichy ogród, restaurację, taras oraz bezpłatne WiFi.
Wszystkie pokoje i apartament są wyposażone w zabytkowe meble oraz są ozdobione dziełami sztuki z minionych epok. W każdym z nich mieści się przestronna łazienka z prysznicem i zestawem kosmetyków.
Codziennie rano podawane jest śniadanie. W pozostałych godzinach lokal serwuje tradycyjne dania kuchni galicyjskiej żydowskiej. Na ścianach restauracji wiszą oryginalne dzieła sztuki. Na miejscu znajduje się również dobrze zaopatrzony bar.
Obiekt znajduje się kilka minut spacerem od centrum Krakowa, pełnego barów i klubów nocnych. Każdego wieczoru w restauracji organizowane są koncerty tradycyjnej muzyki żydowskiej.
Odległość od portu lotniczego Kraków-Balice wynosi 16 km.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Pokój ten obejmuje łazienkę i jest wyposażony w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Apartament z 2 sypialniami (3 osoby dorosłe). Jest to przestronny apartament z telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz łazienką z prysznicem. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw. ;
Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i prywatną łazienką na zewnątrz pokoju. Pokój ten wyposażony jest w telefon oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 24 mkw.
Noclegi w Krakowie
Kraków opis: Kraków jest jednym z najstarszych miast Polski, z wieloma wartościowymi obiektami architektonicznymi. Działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych gromadzących bezcenne zabytki. W przeszłości miasto należało do Ligi Hanzeatyckiej zrzeszającej najważniejsze ośrodki handlowe w Europie. Do 1795 r. Kraków był formalnie stolicą Polski, a do 1611 r. siedzibą władców państwa polskiego. W latach 1596–1795, czyli do III rozbioru Polski, jako stolica Rzeczypospolitej funkcje stołeczne dzielił z Warszawą, która stała się miastem rezydencjalnym króla. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla.