Hotel Polonez usytuowany jest w centrum Krakowa, w odległości 1,7 km od Rynku Głównego. Obiekt ten oferuje klasycznie urządzone pokoje z klimatyzacją, bezpłatnym WiFi oraz telewizorem z dostępem do kanałów kablowych. Goście mają również do dyspozycji bezpłatny parking.
Wszystkie pokoje w hotelu Polonez wykończone zostały w ciepłych, jasnych kolorach. W każdym z nich znajduje się łazienka z prysznicem. Do dyspozycji Gości jest też suszarka do włosów.
Śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano w hotelowej restauracji, która zaprasza na dania kuchni polskiej i europejskiej. Hotel zapewnia także sprzęt do grillowania.
W czynnej przez całą dobę recepcji Goście mogą przechować bagaż, skorzystać z sejfu oraz zarezerwować usługi pralni.
Hotel Polonez znajduje się w odległości 500 metrów od Akademii Górniczo-Hutniczej. Od dworca kolejowego Kraków Główny obiekt dzieli 2,7 km.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 12:00.
When travelling with pets, please note that an extra charge of 50 PLN per pet, per night applies.
A buffet breakfast is served every morning in the hotel restaurant.
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Jest to klimatyzowany pokój z bezpłatnym Wi-Fi i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. Jest to klimatyzowany pokój z bezpłatnym Wi-Fi i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
Noclegi w Krakowie
Kraków opis: Kraków jest jednym z najstarszych miast Polski, z wieloma wartościowymi obiektami architektonicznymi. Działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych gromadzących bezcenne zabytki. W przeszłości miasto należało do Ligi Hanzeatyckiej zrzeszającej najważniejsze ośrodki handlowe w Europie. Do 1795 r. Kraków był formalnie stolicą Polski, a do 1611 r. siedzibą władców państwa polskiego. W latach 1596–1795, czyli do III rozbioru Polski, jako stolica Rzeczypospolitej funkcje stołeczne dzielił z Warszawą, która stała się miastem rezydencjalnym króla. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla.