Hotel Apis położony jest w Krakowie, bezpośrednio przy wjeździe na trasę E7 w kierunku Warszawy oraz 2 km od centrum miasta. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi.
Pokoje w hotelu Apis są przestronne, klimatyzowane i urządzone w klasycznym stylu. W każdym z nich znajduje się telewizor LCD, wyłożona wykładziną podłoga oraz drewniane meble. W pokojach do dyspozycji Gości jest również biurko i odnowiona łazienka z prysznicem. Dla Gości przygotowano bezpłatną wodę mineralną w butelkach.
Personel dostępny jest przez całą dobę. W wolnym czasie Goście mogą odwiedzić centrum rekreacyjne i zrelaksować się w saunie lub łaźni parowej (za dodatkową opłatą).
Restauracja Mozaika Resto Bar w hotelu Apis serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej przygotowywane na bazie naturalnych składników dostarczanych przez lokalnych producentów. Na życzenie dostępne są również potrawy wegetariańskie i bezglutenowe. Na terenie obiektu działa ponadto kawiarnia.
Z pobliskiego przystanku autobusowego można dojechać na oddalone o 3,6 km Stare Miasto. Obiekt usytuowany jest obok drogi ekspresowej E77. Odległość od drogi krajowej nr 79 wynosi 650 metrów.
Dworzec kolejowy Kraków Główny i Galeria Krakowska usytuowane są 3,3 km od hotelu Apis. Park wodny oddalony jest od niego o 2 km, a park biznesowy Quattro – o 500 metrów. Odległość od Kazimierza wynosi 5 km.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 12:00.
Dostępność łóżek w pokojach zależy od liczby zakwaterowanych osób. Goście proszeni są o kontakt z personelem recepcji w celu potwierdzenia konfiguracji łóżek.
W przypadku rezerwacji obejmujących 3 lub większą liczbę pokoi mogą obowiązywać inne zasady działalności obiektu oraz dodatkowe opłaty.
Zgodnie z przepisami hotelowymi Gość musi okazać dokument tożsamości przy zameldowaniu.Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Pokój Dwuosobowy typu Comfort do Pojedynczego Wykorzystania. Jest to pokój z biurkiem, łazienką i telewizorem. Pokój Jednoosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 17 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Jest to pokój z biurkiem, łazienką i telewizorem. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Pokój typu Superior z wanną z hydromasażem. Przestronny, klimatyzowany pokój z łazienką wyposażoną w wannę z hydromasażem, kabinę prysznicową i suszarkę do włosów. Do dyspozycji Gości jest też bezpłatny zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw. ;
Pokój rodzinny. Jest to pokój z biurkiem, łazienką i telewizorem. Rodzinny - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw. ;
Pokój typu Deluxe. Jest to pokój z częścią wypoczynkową i sypialnią. Do dyspozycji Gości jest telewizor, biurko i łazienka. Do dyspozycji Gości jest też bezpłatny zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Comfort. Ten pokój dwuosobowy mieści łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Pokój jest klimatyzowany i oferuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, szafę, czajnik elektryczny oraz podłogę wyłożoną wykładziną. Z okien roztacza się widok na miasto. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 17 mkw.
Noclegi w Krakowie
Kraków opis: Kraków jest jednym z najstarszych miast Polski, z wieloma wartościowymi obiektami architektonicznymi. Działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych gromadzących bezcenne zabytki. W przeszłości miasto należało do Ligi Hanzeatyckiej zrzeszającej najważniejsze ośrodki handlowe w Europie. Do 1795 r. Kraków był formalnie stolicą Polski, a do 1611 r. siedzibą władców państwa polskiego. W latach 1596–1795, czyli do III rozbioru Polski, jako stolica Rzeczypospolitej funkcje stołeczne dzielił z Warszawą, która stała się miastem rezydencjalnym króla. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla.