Obiekt Pokoje Leonardo położony jest zaledwie 280 metrów od Rynku Głównego. Oferuje on stylowe pokoje z łazienką i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Do dyspozycji Gości jest także wspólny aneks kuchenny.
Każdy pokój wyposażony został w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Wszystkie pokoje są jasne, a ich wnętrza zdobią elementy z surowej cegły i drewniane belki stropowe. W eleganckiej łazience znajduje się przeszklona kabina prysznicowa.
Obiekt Pokoje Leonardo jest dogodnie usytuowany zaledwie 700 metrów od dworca kolejowego Kraków Główny. Odległość od Zamku Królewskiego na Wawelu wynosi tylko 900 metrów.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Obiekt nie dysponuje recepcją. Goście proszeni są o wcześniejsze poinformowanie personelu o przewidywanej godzinie przyjazdu. Stosowną informację można wpisać w miejscu na życzenia specjalne w formularzu rezerwacji lub przekazać bezpośrednio personelowi.Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój dwuosobowy. Ten przytulnie urządzony, stylowy pokój oferuje łazienkę oraz telewizor z płaskim ekranem. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw.
Noclegi w Krakowie
Kraków opis: Kraków jest jednym z najstarszych miast Polski, z wieloma wartościowymi obiektami architektonicznymi. Działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych gromadzących bezcenne zabytki. W przeszłości miasto należało do Ligi Hanzeatyckiej zrzeszającej najważniejsze ośrodki handlowe w Europie. Do 1795 r. Kraków był formalnie stolicą Polski, a do 1611 r. siedzibą władców państwa polskiego. W latach 1596–1795, czyli do III rozbioru Polski, jako stolica Rzeczypospolitej funkcje stołeczne dzielił z Warszawą, która stała się miastem rezydencjalnym króla. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla.