Obiekt Salwator Apartments znajduje się w dzielnicy Zwierzyniec w miejscowości Kraków. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski Cracovii – niecały kilometr, Wieża Ratuszowa – 1,7 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach.
Wszystkie opcje zakwaterowania wyposażono w telewizor. W każdej opcji do dyspozycji Gości jest też część wypoczynkowa oraz prywatna łazienka z suszarką do włosów i prysznicem.
W pobliżu obiektu Salwator Apartments znajdują się liczne atrakcje, takie jak Rynek Główny, Sukiennice i Muzeum Narodowe w Krakowie. Lotnisko Lotnisko Kraków-Balice znajduje się 14 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
Prosimy pamiętać, że w budynku nie ma recepcji. Goście proszeni są o kontakt z obsługą apartamentów co najmniej pół godziny przed przyjazdem, w celu ustalenia szczegółów zameldowania.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 3 sypialniami. Apartament ten mieści się na parterze i obejmuje 3 sypialnie oraz dużą kuchnię z rozkładaną sofą. Apartament - 9 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 83 mkw. ;
Apartament z 1 sypialnią. Apartament obejmuje sypialnię połączoną z salonem z 1 łóżkiem podwójnym i 1 łóżkiem pojedynczym, kuchnię ze stołem oraz balkon z widokiem na Wawel. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 33 mkw. ;
Apartament z 2 sypialniami. Ten apartament oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Noclegi w Krakowie
Kraków opis: Kraków jest jednym z najstarszych miast Polski, z wieloma wartościowymi obiektami architektonicznymi. Działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych gromadzących bezcenne zabytki. W przeszłości miasto należało do Ligi Hanzeatyckiej zrzeszającej najważniejsze ośrodki handlowe w Europie. Do 1795 r. Kraków był formalnie stolicą Polski, a do 1611 r. siedzibą władców państwa polskiego. W latach 1596–1795, czyli do III rozbioru Polski, jako stolica Rzeczypospolitej funkcje stołeczne dzielił z Warszawą, która stała się miastem rezydencjalnym króla. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla.