Obiekt Hotel Willa Tatrzańska, usytuowany w miejscowości Krynica-Zdrój, oferuje ogród, prywatny parking, taras oraz bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Nikifora – kilka kroków od obiektu. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, obsługa pokoju, całodobowa recepcja oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Krynica Zdrój – 1,2 km.
W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie znajduje się biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka. Pościel i ręczniki są zapewnione. Wszystkie pokoje w obiekcie mają prywatną łazienkę i wyposażone są w klimatyzację. W niektórych opcjach zakwaterowania znajduje się również część wypoczynkowa. Wszystkie opcje zakwaterowania wyposażone są w lodówkę.
4-gwiazdkowy obiekt Hotel Willa Tatrzańska oferuje saunę. W miejscowości Krynica-Zdrój i okolicy Goście obiektu mogą uprawiać rozmaite sporty, takie jak trekking, narciarstwo oraz jazda na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek w Lubowli – 47 km, Ruiny zamku w Muszynie – 11 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W związku ze zmianą przepisów podatkowych NIP należy podać przed uiszczeniem opłaty. Po wydrukowaniu paragonu fiskalnego bez numeru identyfikacji podatkowej wystawienie faktury nie będzie możliwe. Goście, którzy chcą otrzymać fakturę, proszeni są o wpisanie informacji niezbędnych do jej wystawienia w momencie dokonywania rezerwacji.Jeśli chcesz otrzymać fakturę za opłacony wcześniej pobyt, wpisz tę prośbę i dane swojej firmy w polu Zadaj pytanie.
Apartament typu Suite. Ten klimatyzowany apartament typu suite mieści salon, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z wanną. Apartament oferuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, zestaw do parzenia kawy i herbaty, część wypoczynkową, szafę oraz widok na wewnętrzny dziedziniec. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Apartament typu Suite - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw. ;
Pokój dwuosobowy. Ten pokój dwuosobowy mieści łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Dla gości przygotowano szlafroki i kapcie. W tym klimatyzowanym pokoju dwuosobowym z widokiem na zaciszną ulicę znajduje się szafa, sejf, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 23 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. Ten pokój jednoosobowy mieści łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, szlafrokiem i kapciami. Pokój jest klimatyzowany i oferuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, zestaw do parzenia kawy i herbaty, szafę, sejf oraz widok na cichą ulicę. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 22 mkw. ;
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Ten pokój z 2 łóżkami pojedynczymi mieści łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, szlafrokami oraz kapciami. W tym klimatyzowanym pokoju z 2 łóżkami pojedynczymi i widokiem na zaciszną ulicę znajduje się szafa, sejf, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 23 mkw. ;
Apartament typu Deluxe Suite. Ten klimatyzowany apartament typu suite obejmuje salon, oddzielną sypialnię oraz 2 łazienki z prysznicem. W apartamencie znajduje się zestaw do parzenia kawy i herbaty, część wypoczynkowa, szafa oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Z okien roztacza się widok na cichą ulicę. W opcji zakwaterowania znajdują się 2 łóżka. Apartament typu Suite - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 48 mkw.
Noclegi w Krynicy-Zdroju
Krynica Zdrój opis: Krynica (pod nazwą Krzenycze) istniała już przed 1547 r., o czym świadczy przywilej nadania sołectwa w tej miejscowości dla Danka z Miastka (dzisiaj Tylicz). Rozwój miasta w okresie późniejszym wiąże się już z odkryciem w XVII w. leczniczych wartości źródeł mineralnych. Zaczątkiem uzdrowiska był zbudowany w 1794 r. "Mały Domek", który od 1804 r. pomieścił pierwsze zakłady kąpielowe. W 1807 r. Krynica została nazwana urzędowo zdrojem kąpielowym i zaczął tu wkrótce ordynować pierwszy stały lekarz.