Obiekt Domek u Zająca znajduje się w miejscowości Krynica-Zdrój i oferuje sprzęt do grillowania. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Nikifora – 4,3 km, PKP Krynica Zdrój – 5,4 km, Ruiny zamku w Muszynie – 15 km. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, 2 sypialnie, salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także 1 łazienkę z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Wierchomla Train Station – 36 km, Kościół św. Franciszka z Asyżu w Hervartowie – 38 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Poprad-Tatry, znajduje się 99 km od obiektu Domek u Zająca.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 2 sypialniami. This holiday home comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the fully equipped kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and a microwave. Boasting a terrace with mountain views, this holiday home also features a washing machine and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 4 beds. Dom wakacyjny - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Noclegi w Krynicy-Zdroju
Krynica Zdrój opis: Krynica (pod nazwą Krzenycze) istniała już przed 1547 r., o czym świadczy przywilej nadania sołectwa w tej miejscowości dla Danka z Miastka (dzisiaj Tylicz). Rozwój miasta w okresie późniejszym wiąże się już z odkryciem w XVII w. leczniczych wartości źródeł mineralnych. Zaczątkiem uzdrowiska był zbudowany w 1794 r. "Mały Domek", który od 1804 r. pomieścił pierwsze zakłady kąpielowe. W 1807 r. Krynica została nazwana urzędowo zdrojem kąpielowym i zaczął tu wkrótce ordynować pierwszy stały lekarz.