Obiekt Tobiaszówka położony jest w miejscowości Kudowa-Zdrój i oferuje widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 1,1 km, Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 25 km. Oferta domku obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.
W domku zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i płyta kuchenna, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W domku zapewniono ręczniki i pościel.
Na miejscu dostępny jest plac zabaw, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Aqua Park Kudowa-Zdrój – 1,6 km, Dworek Chopina – 15 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Domek z 2 sypialniami. This chalet consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator and kitchenware in the kitchenette. The chalet also offers a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this chalet also provides a coffee machine and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds. Domek - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
Noclegi w Kudowie-Zdroju
Kudowa-Zdrój opis: Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z XIV w. Wieś, która dała początek miastu nazywała się Lipolitov a następnie Chudoba. W XVII w. odkryto źródła leczniczych wód o zróżnicowanym składzie chemicznym. W połowie XIX w. Kudowa została uznana za pierwsze uzdrowisko kardiologiczne w Niemczech. Dodatkowy impuls do rozwoju miasta jako kurortu dało otwarcie linii kolejowej Kłodzko-Kudowa-Czechy w 1905 r. W wyniku II wojny światowej, w 1945 r. pomiędzy Rzecząpospolitą Polską a Republiką Czechosłowacką toczył się spór graniczny, między innymi o Kudowę. Ostatecznie miasto weszło w skład państwa polskiego. Jednocześnie w 1945 r. Kudowa otrzymała prawa miejskie.