Obiekt usytuowany jest na uboczu uzdrowiska w Lądku Zdrój, w zacisznym i malowniczym miejscu, w otoczeniu gór i lasów - ok. 2 km od centrum miasta.
Ośrodek oferuje szeroka gamę zabiegów odnowy bilogicznej.
Posiadamy trzy sale konferencyjne (100, 40, 18 miejsc) wyposażone w:
rzutnik folii, rzutnik slajdów, rzutnik multimedialny, ekrany, tablica flip-chart, sprzęt audio-video, nagłośnienie, klimatyzacja.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
Pokój jednoosobowy. Ten pokój jednoosobowy oferuje łazienkę oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Ta opcja zakwaterowania zapewnia 1 łóżko. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Ten pokój wyposażony jest w 2 łóżka pojedyncze. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw.
Noclegi w Lądku Zdroju
Lądek-Zdrój opis: Jako uzdrowisko Lądek Zdrój jest znane, wg tradycji, od XI wieku, a na pewno od XIII wieku, bowiem z tego wieku pochodzą odnalezione na terenie Lądka ślady pierwotnej obudowy źródła, szczątki urządzeń kąpielowych oraz naczyń. Uważane jest za najstarsze uzdrowisko w Polsce, gdyż według źródeł historycznych już w 1241 istniały tu urządzenia kąpielowe zniszczone przez Mongołów wracających spod bitwy pod Legnicą. Prawa miejskie uzyskał w 1282 z nadania księcia wrocławskiego Henryka IV Probusa. Jeden z pożarów, w 1739 roku, strawił większość zabudowań Lądka, stąd większość budynków w mieście to obiekty wybudowane po tym roku. W roku 1765 przebywał na kuracji w Lądku Zdroju król pruski Fryderyk II. W XIX wieku Lądek Zdrój stał się bardzo modnym i drogim kurortem, dzięki czemu władze miasta miały fundusze na elektryfikację, gazyfikację, wybudowanie wodociągów i kanalizacji. Po II wojnie światowej część obiektów sanatoryjnych została zajęta przez armię sowiecką, które odzyskano dopiero w 1991 roku.