Obiekt Apartament nad strumykiem Lądek-Zdrój położony jest w miejscowości Lądek-Zdrój. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 33 km, Kopalnia złota w Złotym Stoku – 19 km. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa. Obiekt oferuje widok na miasto. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano sypialnię (1), aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i płyta kuchenna, a także łazienkę (1) z prysznicem. Wyposażenie obejmuje także pralkę oraz telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pijalnia Wód Mineralnych – 35 km, Park Szachowy – 35 km. Lotnisko Lotnisko Wrocław znajduje się 107 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This apartment features 1 bedroom, a kitchenette and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator and kitchenware. The apartment features a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a tea and coffee maker, a dining area as well as city views. The unit has 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Noclegi w Lądku Zdroju
Lądek-Zdrój opis: Jako uzdrowisko Lądek Zdrój jest znane, wg tradycji, od XI wieku, a na pewno od XIII wieku, bowiem z tego wieku pochodzą odnalezione na terenie Lądka ślady pierwotnej obudowy źródła, szczątki urządzeń kąpielowych oraz naczyń. Uważane jest za najstarsze uzdrowisko w Polsce, gdyż według źródeł historycznych już w 1241 istniały tu urządzenia kąpielowe zniszczone przez Mongołów wracających spod bitwy pod Legnicą. Prawa miejskie uzyskał w 1282 z nadania księcia wrocławskiego Henryka IV Probusa. Jeden z pożarów, w 1739 roku, strawił większość zabudowań Lądka, stąd większość budynków w mieście to obiekty wybudowane po tym roku. W roku 1765 przebywał na kuracji w Lądku Zdroju król pruski Fryderyk II. W XIX wieku Lądek Zdrój stał się bardzo modnym i drogim kurortem, dzięki czemu władze miasta miały fundusze na elektryfikację, gazyfikację, wybudowanie wodociągów i kanalizacji. Po II wojnie światowej część obiektów sanatoryjnych została zajęta przez armię sowiecką, które odzyskano dopiero w 1991 roku.