Obiekt Chata za wsią oferuje taras oraz widok na ogród. Usytuowany jest on w miejscowości Lądek-Zdrój. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 35 km, Kopalnia złota w Złotym Stoku – 14 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje bezpłatny prywatny parking oraz wspólną kuchnię.
W domu wakacyjnym zapewniono kilka sypialni (3), kuchnię z jadalnią oraz kilka łazienek (2). Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Goście mogą odprężyć się w ogrodzie lub we wspólnym salonie.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pijalnia Wód Mineralnych – 37 km, Park Szachowy – 37 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Wrocław, znajduje się 102 km od obiektu Chata za wsią.
Doba hotelowa od godziny 00:00 do 00:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 3 sypialniami. The fireplace is the standout feature of this holiday home. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an electric kettle in the fully equipped kitchen. The holiday home also features a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 6 beds. Dom wakacyjny - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 100 mkw.
Noclegi w Lądku Zdroju
Lądek-Zdrój opis: Jako uzdrowisko Lądek Zdrój jest znane, wg tradycji, od XI wieku, a na pewno od XIII wieku, bowiem z tego wieku pochodzą odnalezione na terenie Lądka ślady pierwotnej obudowy źródła, szczątki urządzeń kąpielowych oraz naczyń. Uważane jest za najstarsze uzdrowisko w Polsce, gdyż według źródeł historycznych już w 1241 istniały tu urządzenia kąpielowe zniszczone przez Mongołów wracających spod bitwy pod Legnicą. Prawa miejskie uzyskał w 1282 z nadania księcia wrocławskiego Henryka IV Probusa. Jeden z pożarów, w 1739 roku, strawił większość zabudowań Lądka, stąd większość budynków w mieście to obiekty wybudowane po tym roku. W roku 1765 przebywał na kuracji w Lądku Zdroju król pruski Fryderyk II. W XIX wieku Lądek Zdrój stał się bardzo modnym i drogim kurortem, dzięki czemu władze miasta miały fundusze na elektryfikację, gazyfikację, wybudowanie wodociągów i kanalizacji. Po II wojnie światowej część obiektów sanatoryjnych została zajęta przez armię sowiecką, które odzyskano dopiero w 1991 roku.