Obiekt Chatka w gorach położony jest w miejscowości Lewin Kłodzki i oferuje ogród, taras oraz bezpłatne Wi-Fi. Goście mogą podziwiać widok na góry. W okolicy domku panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
Oferta domku obejmuje kilka sypialni (2), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z wanną lub prysznicem. W domku zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu Chatka w gorach znajduje się plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 7,6 km, Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 23 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Domek z 2 sypialniami. Featuring a private entrance, this chalet comprises 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and a bath or a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-equipped kitchen. The chalet also provides guests with a barbecue. The chalet provides a tea and coffee maker, a seating area, a wardrobe as well as a terrace with garden views. The unit offers 5 beds. Domek - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Noclegi w Lewinie Kłodzkim
Lewin Kłodzki opis: Został założony przez Czechów. Pierwsza dobrze udokumentowana wzmianka o Lewinie pochodzi z 1213. Lewin Kłodzki prawa miejskie uzyskał przed 1401. W XVIII w. Lewin był znany, podobnie jak cały region ziemi kłodzkiej, z tkactwa lnianego, na rynku miasteczka organizowano targi płóciennicze. W II poł. XIX w. nastąpiło ożywienie gospodarcze. W Lewinie Kłodzkim produkowano wtedy czekoladę, pończochy i szlifowano kryształy. Na początku XX w. przez miasteczko przeprowadzono linię kolejową z Kłodzka do Kudowy-Zdroju. W 1945 r. miasto zostało włączone do Polski. Jego dotychczasową ludność wysiedlono do Niemiec i zastąpiono polskimi osadnikami. Ze względu na niewielkie rozmiary miejscowości w 1946 r. administracja polska odebrała Lewinowi Kłodzkiemu prawa miejskie.