Obiekt CzillChata - dom z balią położony jest w miejscowości Maków Podhalański. W okolicy domku panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy konnej, wędkarstwa i jazdy na rowerze.
W domku zapewniono taras, 2 sypialnie, salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także 2 łazienki z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W domku zapewniono ręczniki i pościel.
Codziennie na miejscu serwowane jest śniadanie kontynentalne.
Obiekt dysponuje placem zabaw. Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników trekkingu i narciarstwa. Na terenie obiektu CzillChata - dom z balią dostępny jest również ogród.
Najbliższe lotnisko, Lotnisko Kraków-Balice, znajduje się 77 km od obiektu CzillChata - dom z balią.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Domek typu Superior. This chalet provides a fireplace. Boasting a private entrance, this chalet also includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a walk-in shower. Guests can make meals in the kitchen that has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a terrace with mountain views, this chalet also offers a coffee machine and a flat-screen TV. The unit has 4 beds. Domek - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Noclegi w Makowie Podhalańskim
Maków Podhalański opis: Pierwsze wzmianki o Makowie jako osadzie starostów lanckorońskich pochodzą z końca XIV w. Ludność makowska zajmowała się rybołóstwem i hodowlą owiec. Oprócz rolnictwa rozwijały się rzemiosło, w tym zwłaszcza wyrób gontów oraz garncarstwo, bednarstwo i kowalstwo. Wojny ciągnące się w Polsce od połowy XVIIw z niewielkimi przerwami przez blisko 70lat, zwłaszcza jednak "potop" szwedzki, spowodowały niebywałą ruinę kraju i ciężki kryzys gospodarczy. Celem odbudowy miejscowości Jan Kazimierz w 1657r. wydaje przywilej zezwalający na wolny wyrąb drzewa. W XVIIw. kształtowało się centrum dzisiejszego miasta Makowa. W roku 1840 Maków uzyskuje prawa miejskie. W latach 1846-63 wybudowano i użytkowano hutę żelaza "Maurycy". Po likwidacji huty głównym zajęciem mieszkańców były wyrąb lasów i obróbka drewna. W latach 1870-1880 powstał w Makowie wodociąg oraz pierwsze instytucje miejskie (poczta, urząd skarbowy, urząd burmistrza, sąd powiatowy). Duże znaczenie dla rozwoju Makowa miało uruchomienie linii kolejowej z Krakowa do Chabówki (1884r). W latach 1923-25 miasto zostaje zelektryfikowane. W następnych latach notuje się w Makowie i pobliskiej Zawoi szybki rozwój budownictwa mieszkalnego z przeznaczeniem na obsługę letników. Maków to najważniejszy ośrodek pielgrzymkowy w Karpatach w Polsce przedrozbiorowej. W 1979 obraz Matki Boskiej Makowskiej został ukoronowany przez papieża Jana Pawła II.