Obiekt Widokowy Raj Piękny Widok!! położony jest w miejscowości Międzybrodzie Bialskie i oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, ogród oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Auschwitz-Birkenau – 32 km, MOSiR Oświęcim – 30 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
W domu wakacyjnym z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1).
Na terenie obiektu Widokowy Raj Piękny Widok!! znajduje się plac zabaw i sprzęt do grillowania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Rodzinny park rozrywki Energylandia – 36 km, Ośrodek konferencyjno - wypoczynkowy "Kocierz" – 13 km. Lotnisko Lotnisko Kraków-Balice znajduje się 72 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom wakacyjny. Featuring 2 bedrooms and 1 bathroom, this holiday home offers a living room and terraceyou can relax. The holiday homes kitchenette is available for cooking and storing food. This holiday home features air conditioning, heating, a flat-screen TV and lake views. The unit has 4 beds and 2 futons. Dom wakacyjny - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw.
Noclegi w Międzybrodziu Bialskim
Międzybrodzie Bialskie opis: Początki wsi sięgają XV wieku. Historycznie miejscowość jest częścią księstwa oświęcimskiego, a po jego podziale do księstwa zatorskiego. W 1564 roku wraz z całym księstwem oświęcimskim i zatorskim leżała w granicach Korony Królestwa Polskiego, znajdowała się w województwie krakowskim w powiecie śląskim starostwie lipnickim. Po unii lubelskiej w 1569 księstwo Oświęcimia i Zatora stało się częścią Rzeczypospolitej Obojga Narodów w granicach, której pozostawało do I rozbioru Polski w 1772[3]. Po rozbiorach Polski miejscowość znalazła się w zaborze austriackim i leżała w granicach Austrii, wchodząc w skład Królestwa Galicji i Lodomerii. Międzybrodzie Bialskie powstało przez połączenie w 1924 roku dwóch gromad chłopskich – Międzybrodzia Lipnickiego i Międzybrodzia Kobiernickiego. Znajduje się tu murowany kościół z 1863 roku. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa bielskiego.