Obiekt Hoya Hoya położony jest w miejscowości Międzybrodzie Bialskie i oferuje widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: MOSiR Oświęcim – 34 km, Rodzinny park rozrywki Energylandia – 42 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 36 km znajduje się Muzeum Auschwitz-Birkenau.
Oferta domu wakacyjnego obejmuje sypialnię (1), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Galeria Bielska BWA – 16 km, PKP Bielsko-Biała – 16 km. Lotnisko Lotnisko Kraków-Balice znajduje się 68 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 1 sypialnią. This holiday homes special feature is the fireplace. Featuring a private entrance, this holiday home comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Meals can be prepared in the kitchenette, which is equipped with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The holiday home provides a flat-screen TV with cable channels, a coffee machine, a seating area, a dining area as well as garden views. The unit offers 3 beds. Dom wakacyjny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw.
Noclegi w Międzybrodziu Bialskim
Międzybrodzie Bialskie opis: Początki wsi sięgają XV wieku. Historycznie miejscowość jest częścią księstwa oświęcimskiego, a po jego podziale do księstwa zatorskiego. W 1564 roku wraz z całym księstwem oświęcimskim i zatorskim leżała w granicach Korony Królestwa Polskiego, znajdowała się w województwie krakowskim w powiecie śląskim starostwie lipnickim. Po unii lubelskiej w 1569 księstwo Oświęcimia i Zatora stało się częścią Rzeczypospolitej Obojga Narodów w granicach, której pozostawało do I rozbioru Polski w 1772[3]. Po rozbiorach Polski miejscowość znalazła się w zaborze austriackim i leżała w granicach Austrii, wchodząc w skład Królestwa Galicji i Lodomerii. Międzybrodzie Bialskie powstało przez połączenie w 1924 roku dwóch gromad chłopskich – Międzybrodzia Lipnickiego i Międzybrodzia Kobiernickiego. Znajduje się tu murowany kościół z 1863 roku. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa bielskiego.