Obiekt Chalet Gaïa położony jest w miejscowości Międzybrodzie Żywieckie i oferuje widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Auschwitz-Birkenau – 37 km, MOSiR Oświęcim – 35 km. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
W domku zapewniono sypialnię (1), salon oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Rodzinny park rozrywki Energylandia – 41 km, Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Dębina – 18 km. Lotnisko Lotnisko Kraków-Balice znajduje się 77 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Domek z 1 sypialnią. The chalets kitchen is available for cooking and storing food. The chalet features a washing machine and garden views. The unit has 4 beds. Domek - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
Noclegi w Międzybrodziu Żywieckim
Międzybrodzie Żywieckie opis: Pierwsza wzmianka o wsi pochodzi z 1598 jako należąca do klucza i parafii starożywieckich. Powstanie osady sięga XVI wieku, kiedy zaczęto tu karczować lasy i budować wsie podgórskie. Pierwsze ślady Międzybrodzia Żywieckiego przypisuje się osadnikom, którzy osiedlili się na prawym brzegu rzeki Soły. Nazwa Międzybrodzie Żywieckie wzięła się stąd, iż prowadził tędy solno-miedziany szlak handlowy na Orawę i Węgry[5]. Zmierzając tym szlakiem, kupcy musieli dwukrotnie brodzić przez rzekę Sołę. Dlatego miejsce pomiędzy tymi brodami nazwano Międzybrodziem. Drugi człon nazwy – Żywieckie – dołożono dopiero w XIX w., ponieważ wieś należała wówczas do parafii w Starym Żywcu. Historycznie miejscowość jest częścią księstwa oświęcimskiego. W 1564 roku wraz z całym księstwem oświęcimskim i zatorskim leżała w granicach Korony Królestwa Polskiego, znajdowała się w województwie krakowskim w powiecie śląskim. Po unii lubelskiej w 1569 księstwo Oświęcimia i Zatora stało się częścią Rzeczypospolitej Obojga Narodów w granicach, której pozostawało do I rozbioru Polski w 1772. Po rozbiorach Polski miejscowość znalazła się w zaborze austriackim i leżała w granicach Austrii, wchodząc w skład Królestwa Galicji i Lodomerii.